Privatefirewall Gezginler İndir Ücretsiz Güvenlik Duvarı Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Zararlı yazılımlar birçok kullanıcının delik hayatında karşılaştığı önemli sorunlardan biridir. Ne yazık ki işletim sistemleri içerisinde gelen güvenlik duvarı araçları gerekli korumayı sağlayamayabiliyor. Privacyware tarafından üretilen Privatefirewall ücretsiz olmasına karşın bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek izinsiz ve uygunsuz tüm aktivitelere karşı koruyan güçlü bir güvenlik duvarı programıdır. Privatefirewall sayesinde virüs, spyware, adware, trojan, worm ve keylogger gibi kötü niyetli kimlik hırsızlığı yapan yazılımlara karşı internette korunurken, kişisel bilgilerinizin 3. şahıslar tarafından görüntülenmesini engelleyerek internet üzerinde güvenli bir şekilde dolaşmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Privatefirewall


Privatefirewall 7.0.29.için
Dragon

bu arkadaşların matousec sitesinden haberleri yok.Siteye girip firewalları inceleselerdi bu boş yazıları yazmazdı.PirateFirewall listenin 2. sırasında.Enson versiyonu hiç kasmıyor. İnernet securitylerin firewallarını hiçbir işe yaramadığını orda görsünler

Eksi Yönleri: YOK

201- 10:15:2


 • Privatefirewall 7.0.26.için

  MehmetArslanO7

  Kesinlikle Bu Ve Bunun Gibi Programları Önermıyorum Kendi Viruslerı ile Geliyorlar spyware, adware, trojan, worm ve keylogger gibi kötü niyetli kimlik hırsızlığı yapan yazılımlara karşı korunmaksaamacınız virüs programlarının internet security versiyonlarını kullanın !!

  Artı Yönleri: Yok Eksi Yönleri: Donma Yavaslama Kasma Windows Cökmesi

  1201- 17:52:0


 • Privatefirewall için

  normal her bilgisayar icin minimum koruma

  2201- 22:58:5

 • Privatefirewall

  Privatefirewall Ekran Görüntüleri

 • Privatefirewall Arayüzü
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar