Privacy Drive Gezginler İndir Dosya Şifreleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Privacy Drive, kullanımı kolay bir dosya şifreleme programıdır. Bu yazılımla istediğiniz tüm dosya ve klasörleri kilitlemeniz, gizlemeniz ve şifrelemeniz mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Endüstri lideri güçlü şifreleme algoritmaları kullanan bu program, normal sabit diskler gibi kullanabileceğiniz sanal disklere monte edilebilen çoklu şifreleme yığınları oluşturmanızı sağlar. Sanala disklerdeki tüm veriler şifrelenmiş biçimdedir ve bunlar yüklendiklerinde ya da kaydedildiklerinde otomatik olarak şifrelenirler. Böylece, her dosyayı ya da klasörğ manuel olarak şifrelemenize gerek kalmaz. Kaydedilen dosyaların tümünün adı şifrelidir ve bunlar, doğru parola girilmeksizin asla okunamazlar.

Bunların yanı sıra şifreli yığınlarınızı e-posta yoluyla, yükleyerek ya da yedekleyerek, taşıyarak, kopyalayarak ya da onları harici sabit disklere, USB aygıtlarına, Firewire disklerine, CD ve DVD‘ye, Microsoft SkyDrive ya da Google Drive gibi bulut depolama hizmetlerine ya da başka taşınablir bir aygıta taşıyarak transfer edebilirsiniz. şifrelenen dosya ve klasörler yine şifreli halde olacaktır. Böylece bunlara istediğiniz zaman bu programı kullanarak parolanızla erişebileceksiniz.

Privacy Drive AES 128-bit ve 256-bit endüstriyel standart şifreleme algoritmalarını destekler.

Privacy Drive

Lütfen yorumlarınızda Privacy Drive crack, Privacy Drive serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Privacy Drive Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar