Postbox Gezginler İndir E-Posta Yöneticisi (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

E-postaları masaüstünden yönetmek için yararlanabileceğiniz PostBox, sunduğu çözümlerle zaman kazandırıyor. Postbox, sahip olduğu gelişmiş özellikler ile e-postalarınız arasında arama yapabilme, e-posta görüntüleme, RSS okuma veya blog takibi gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Postbox, kullanım kolaylıkları ile masaüstünde bir e-posta yazılımı kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği güzel bir alternatiftir.

Web entegrasyonunu da sunan Postbox’ta aldığınız bir e-postayı ya da bir RSS beslemesini kolay bir şekilde internetteki sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Twitter hesabınızı Postbox’a entegre ederek Tweet’lerinizi Postbox üzerinden gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılacaklar listesi de oluşturabileceğiniz Postbox ile bu yapılacaklar listenizi takvim ile uyumlu hale getirebilir ve unutmamanız gereken işlerinizi tek bir yazılım üzerinden sürekli kontrol edebilirsiniz. Spam ve kimlik hırsızlıklarına karşı önlem alabilen Postbox, bir e-posta yazılımında arayacağınız tüm güvenlik önlemlerini barındırmaktadır.

Önemli! Postbox, eklenti uyumlu yapısı ile birçok farklı eklentiyi yazılım üzerinden kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Eklenti listesine gözatmak için buraya tıklayın.

Postbox

Postbox Ekran Görüntüleri

  • Postbox Özet Görünüm
  • Postbox Mesajlar
  • Postbox Ana Ekran
  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar