Port Locker Gezginler İndir Bilgisayar Bağlantı Noktalarını Kilitleme Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Port Locker, veri kaybını önleyen yazılımdır. Herhangi bir harici aygıttan veri kaybını önlemeye yardımcı olur ve bir sistemden diğerine veri transferi yapılmasını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

USB sürücüsü, IEEE 1394, DVD / CD Yazarlar, Yazıcı, PCMCIA, Ethernet ve Bluetooth bağlantı noktaları Port Locker programının veri transferini önlediği noktaların başında gelir. Port Locker, hem bilgisayarınıza hem de işinize yönelik iki çözüm sunar. Çünkü sa an tüm bu veri transfer noktaları sadece bir sistemden diğerine veri transferi yapmakla kalmayıp, sizin ağınız üzerinden zararlı yazılım kodlarının transferini de yapabilmektedirler.

Bu aşamada Port Locker, verilerinizi istenmeyen erişimlere karşı korumanızı sağlar. Bu yazılım sayesinde tek ya da çift bağlantı noktalarınızı parola doğrulaması ile kilitleyip açmanız mümkündür. Yazılım aynı zamanda bir bağlantı noktasını kilitlemek için farklı kilitleme tipleri sunmakta. Bağlantı noktasını bu kilitleme tipleriyle kalıcı olarak, belirli bir zaman diliminde ya da bilgisayarınız boşta iken ve uzun süre işlem yapılmazsa kilitleme şeklide kilitleyebilirsiniz.

Port Locker

Lütfen yorumlarınızda Port Locker crack, Port Locker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Port Locker Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar