POİNT BLANK GEZGİNLER İNDİR, POİNT BLANK GEZGİNLER DOWNLOAD, POİNT BLANK GEZGİNLERDEN YÜKLE

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Point Blank

Point Blank Artı Yönleri
  • + Online ve çok oyuncuya sahip
  • + Tamamen Türkçe

Online olarak oynanabilecek yepyeni bir MMO FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor.


Sponsorlu BağlantılarOyun dünyadaki çeşitli ülkelerde belli bir başarı elde ettikten sonra  Nfinity Games aracılığıyla tamamen Türkçeleştirilmiş olarak ülkemize getirlmiştir. FPS sevenlerin uzun zamandır beklediği oyun gerçekçi oyun görüntüsü, oyun sesleri ile dikkat çekmektedir. Point Blank menüleri, oyun sisteminin Türkçe olması ve oyun gerçekçiliği ile oyunu cazip hale getiriyor. Bu oyun Türkiye’ye gelen MMOFPS oyunlar arasında en iyi olmayı hedefliyor.

Facebook ve Twitter  sayfalarında kullanıcılarına önceden bilgi vermeden ödüller dağıtmayı planlayan Point Black bu sayede kullanıcılarını sürekli çevrimiçi tutmayı hedefliyor. Point Black oyunu Counter Stireke oyunundaki gibi ölüp yeniden doğma gibi sisteme sahip olsa da ses efektleri, görüntü atmosferi ile ortaya harika bir oyun çıkartıyor.

Dikkat! Windows işletim sistemi kullanan ve Service Pack 1 güncellemesini yapan kullanıcılarda bir takım sorunlar meydana gelmektedir. Windows güncellemesiyle beraber gelen oyun girememe sorunu üzerinde yetkililer çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilecektir. Bu zaman zarfında sorun yaşayan oyuncuların oyuna devam edebilmesi için Windows Service Pack 1 güncellemesini kaldırmalarını öneriyoruz.

gezginlerr

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:Nfinity

Sponsorlu Bağlantılar