Pizza Takip Programı Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Program beraberinde gelen CALLER ID özelliği ile fax modem ile direk olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. den fazla hat kullanıyorsanız tarafımızdan tasarlanmış USB Caller ID cihazı ile çözüm bulabilirsiniz.

İki tarih arası1. Sipariş Verenler, 2. Sipariş Vermeyenler, 4. Veresiye Yapmış Olanlar, 5. Satmış Olduğunuz Ürünler, 6. İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama, 7. Eğer hat kullanıyorsanız Hatlara Göre,8. Stok Raporlama.9. Çağrı izleme ekranı (Müşterileriniz Çağrı Atarak Sipariş Verebilirler)10. Müşteriden gelen çağrıyı dağıtımdaki personele sms ile bildirme. ( SMS ücreti SMS başına 0,0YTL )11. Kayıtlı olmayan müşterilerin adreslerini otomatik olarak bulabilme özelliği. ( Telekom Rehberine Kayıtlı Olursa )

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon çaldıkdan ortalama saniye sonra Ekranın sağ alt köşesinde yukarıda gördüğünüz uyarı sistemi çalışır ve direk olarak müşterinizi kaydedebilirsiniz. Eğer müşteriniz kayıtlı ise,Resimdeki gibi gözükecektir. Direk olarak sipariş al butonuna tıklayıp sipariş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Resimde gördüğünüz GELEN ÇAĞRILAR ekranında,Eğer çağrıya işlem yapılmamış ise X ibaresi, işlem yapılmadan direk pencere kapatılmış ise o ibaresi, İşlem tamamlanıp sipariş alındığında ise YEŞİL olarak işaretlenmektedir.Müşterinizin size veresiye borcu varsa Mouse nin ucundaBelirmektedir.Ana Ekran: Programı komple olarak bu bölümden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi müşteri listesinin üzerinde sağ tuş tıklandığında,

1. Yeni Müşteri Kaydı.Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi yeni müşterinizi kayıt edebileceğiniz ekrandır. Müşteri Numarası otomatik olarak arttırılmaktadır. Dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

2. Sipariş AlMüşterinize ait bilgiler bu ekranda gözükmektedir. Ek olarak müşterinin son yapmış olduğu siparişleri ve Müşteri Geçmişi butonundan da müşterinin daha ki yaptığı işlemleri ve cari hesaplarını görebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde çift tıklandığında,Satılacak Ürün miktarı, müşteriye özel fiyat vermek için fiyat bölümü ve sipariş için açıklama bölümü bulunmaktadır.

Sipariş onaylandıktan sonra ise,

a. Sipariş Durum ÇizelgesiSipariş onaylandıktan sonra Sipariş Durum Çizelgesi üzerinde sipariş durumunu değiştirmek için ( veresiye, teslim edil, yola çıktı ) üzerinde çift tıklamanızyeterlidir.

3. Müşteri Bilgilerini DüzenleMüşteri kayıt ekranındaki gibi kısa ve kolay bir formla müşterinizin bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

5. Müşteri GeçmişiMüşterinizin daha yapmış olduğu bütün işlemleri CARİ ( veresiye ) Teslim edilmiş depozito işlemlerini takip edebilirsiniz.

6. Müşteriyi SilSeçili müşteriyi Sistemden Kaldırabilirsiniz.

Programın Ana Ekranında bulunan,

A. Ürünler Ürünlerinizi girebilir ve stok takibinizi yapabilirsiniz.B. Raporlarİki tarih arası,1. Sipariş Verenler, 2. Sipariş Vermeyenler, 4. Veresiye Yapmış Olanlar, 5. Satmış Olduğunuz Ürünler, 6. İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama, 7. Eğer hat kullanıyorsanız Hatlara Göre raporlama yapabilir dilerseniz YAZDIR butonu ile çıktısını alaiblirsiniz.

Pizza Takip Programı

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar