Photo Pos Pro Gezginler İndir Ücretsiz Resim Editörü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Photo Pos Pro, kendi resimlerinizi oluşturabileceğiniz ve elinizde bulunan resim dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz, profesyonel resim işleme araçlarına sahip başarılı ve ücretsiz bir resim düzenleme editörüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın yükleme adımları sırasında karşınıza gelecek menülere dikkat etmeniz gerekmektedir, çünkü kurulum sırasında bilgisayarınıza araç çubuğu ve ana sayfa tekliflerini kurmanızı isteyecektir.

Photo Pos Pro‘un arayüzünün standart resim düzenleme programlarından çok farkı olmasa da ilk kez programı açtığınızda karşınıza gelecek birçok araç nedeniyle kafanız biraz karışabilir.

Bu program yardımıyla resimlerinize çerçeve ekleyebilir, kolajlar hazırlayabilir, kırpma yapabilir, istenmeyen nesneleri kaldırabilir, kırmızı göz sorunlarını düzeltebilir, tebrik kartları oluşturabilir, ateş efektleri ve film afiş dizaynları hazırlayabilir, imza ekleyebilir, farklı efektler uygulayabilir ve burda saymadığım daha birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Pos Pro sayesinde resim düzenleme ve geliştirme işlemlerine yeni başlayan kullanıcılar bile kolaylıkla profesyonel işler ortaya koyabilir.

Sistem kaynaklarınızı fazlaca kullanıyor olsa da benzeri programlarla karşılaştırdığınızda daha sistem dostu olduğunu söylememiz mümkün. Resim dosyalarınızı düzenlemek ve kendi resimlerinizi yaratmak için Photo Pos Pro‘u gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Photo Pos Pro


Photo Pos Pro 1.89.için

this freeware is great program. thank you guys. this is my first try in your site. i love turkey and your wonderful people. have a nice day

1201- 21:35:2

 • Photo Pos Pro 1.8için

  güzel gibi gibi beğendim gerçekten ama çalıştıramayacağım gibime geliyor 🙂

  Artı Yönleri: güzel ya işte 🙂

  1201- 20:44:

 • Photo Pos Pro

  Photo Pos Pro Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar