Photo Editor – Fotolr Gezginler İndir iPhone ve iPad için Fotoğraf Düzenleme Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Photo Editor – Fotolr uygulaması iPhone ve iPad için kullanabileceğiniz bir profesyonel resim düzenlemesi uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oldukça hızlı kullanılabilen uygulama sayesinde kısa sürede çok güzel resim ve fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi içerisinde bir fotoğraf yönetimi uygulaması da barındırdığı için istediğiniz gibi resimlerinizi organize edebilir ve bunları arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama içerisinde bulunan döndürme, kesme ve yeniden boyutlandırma özelliklerinin yanında parlaklık ve kontrast ayarları gibi fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayacak araçlar bulunuyor. Ayrıca renk efektleri ve tonlama değişikliklerine imkan veren araçlar da en sık kullanabilecekleriniz arasında yer alıyor.

Yüz fotoğrafları için de özel araçlar barındıran Photo EditorFotolr uygulaması hem kırışık ve sivilceleri yüz resimlerinden silebiliyor hem de gözler daha büyük gösterecek ve saçı renklendirecek seçenekleri de size sunuyor. Fotoğraflarınızın biraz makyajlanması gerektiğini düşünüyorsanız denemeden sakın geçmeyin.

Sahne belirleme, yazı ekleme, çerçeve ekleme gibi pek çok fotoğraf uygulamasının sunduğu araçları da barındıran Photo Editor – Fotolr böylece tam bir fotoğraf ile resim düzenleme uygulaması haline geliyor.

Photo Editor – Fotolr

Photo Editor – Fotolr Ekran Görüntüleri

  • Kolaj yapma
  • Renk efektleri
  • Makyaj seçenekleri
  • Döndürme
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar