Pet Groomer Gezginler İndir Veteriner Kayıt Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Pet Groomer, bireysel veya şirket program yönetimine yönelik modern ve son derece kolay kullanımlı bir yazılım aracıdır. Program veterinerler, evcil hayvan besleme dükkanları, evcil hayvan bakım salonları için bir çalışma takvimi düzenleme ve bunun dışında bir dizi farklı özellik sunmakta. Yapılan ve yapılacak işler için kapsamlı bir veri tabanı oluşturmanıza izin veren program ile işlerinizi çok daha zevkli ve kolay bir şekilde yürütebileceksiniz.

Program üzerinde farklı kullanıcı hesapları açabilir, bu hesaplar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Profiller için yapılacak işleri girebilir, listeleyebilir, evcil hayvan kayıtları girebilir ve farklı profillere atayabilirsiniz. Bunun dışında bakıma gelen hayvanların sahipleriyle ilgili isim, iletişim adresi, tıbbi kayıtlar, hayvan hakkında bilgiler vb. notları tutabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Pet Groomer ile bir çok bilgiyi güvenli bir şekilde kaydederek arşivleyebilirsiniz. Böylelikle daha sonraki dönemlerde rutin kontroller esnasında tekrar eski dosyalara kolaylıkla göz atabilirsiniz. Elinizdeki kayıtları bir çok farklı formatta dışarı aktarabilir ve yazıcıdan çıktılarını alarak ayrıca bir dosya arşivi oluşturabilirsiniz.

Pet Groomer

Pet Groomer Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar