PES 2013 GEZGİNLER İNDİR, PES 2013 GEZGİNLER DOWNLOAD, PES 2013 GEZGİNLERDEN YÜKLE

Sponsorlu Bağlantılar

Pro Evolution Soccer 2013

Pro Evolution Soccer 2013 Artı Yönleri
  • + Yenilenen Yapay Zeka
  • + Top Kontrolleri
  • + Oyuncu Kimliği
  • + Yeni Oynanış Özellikleri
Pro Evolution Soccer 2013 Eksi Yönleri
  •  Lisanslar
  •  Kötü Atmosfer
  •  Eski Grafikler

 

Sponsorlu Bağlantılar

Konami’nin efsanevi futbol simülasyonu Pro Evolution Soccer serisinin bu yıl piyasada olacak olan oyunu Pro Evolution Soccer 2013 yani PES 2013’ün demosu yayınlandı. Son birkaç yıldır bizlere aynı oyunu süsleyerek servis eden Konami’nin PES 201ile ilgili büyük beklentileri var. Konami özelliklede en büyük rakibi FIFA serisinin gerisinde kalan PES serisinin yeni oyunu ile birlikte aradaki farkı kapatmayı hedefliyor.

PES 2013’te değişmesi beklenen en önemli şey hatta şeyler şöyle sıralanabilir; Oynanış, grafikler, yapay zeka, atmosfer kısacası herşey, iddialı bir yapımdan da herşeyinin değişmesi beklenir ki zaten Konami bu yıl oldukça iddialı olduğunun altını çiziyor. Geçtiğimiz yıl rakibi FIFA 1karşısında inanılmaz bir mağlubiyet alan PES 2019-milyon adet satış farkı ile rakibi karşısında tabir-i caizse ezildi.

PES 201olarak bu durumu değiştiremeseler de yani en büyük rakibinin önüne geçemese de böyle bir amaç güdüyor olmasa bile en azından aradaki bu ezici farkı kapatmayı amaçlıyor. Bu yıl iyi bir reklam yaptığını düşündüğümüz PES 2013’ün demosunun da erken bir zamanda gelmiş olması rakibi karşısında PES 2013’ü avantajlı duruma getiriyor. Ancak tabii FIFA 13’ün bizlere nasıl bir demo sunacağı da bilinmiyor. FIFA 12’nin demosuna baktığımız zaman Impact Engine ile gelen birçok hata ve eksik oyuniçin hayranlarını endişelendirmiş ve kuşkuya düşürmüştü. Oyunun tam sürümü çıktığında ise endişelenen şeyin olmaması ve başarılı bir oyunun ortaya çıkması FIFA ekibinin yüzünü güldürmüştü.

gezginlerr

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Konami
Sponsorlu Bağlantılar