Personal Video Database Gezginler İndir Kişisel Film Veritabanı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Ev kullanıcılarının en büyük tutkularından biri de film ve dizi arşivlemektir. DVD’ler içerisine özenle kaydedilen DivX’ler yada satın alınan kutulu DVD’ler evin bir köşesinde izlenilecekleri günü beklerler. Ancak indirme telaşı da devam eder. İşte bu noktada devreye giren bir başka sorun ise zaman. Bir filmi indirmektense aynı tutkuya düşmüş arkadaşlardan değiş-tokuş yapmak daha hızlı olabilir.

Böylesi bir durumda en mantıklı şey arşivinizi bir dosyaya tek tek kaydetmek ve gerektiğinde bu dosyadan karşılaştırma yapmak. Fakat 100’den fazla filminiz varsa bu oldukça zaman alabilir. İşte bu tarz bir durum düşünülerek geliştirilmiş bir yazılım olan Personal Video Database adından da anlayabileceğiniz gibi elinizdeki filmlerin arşivini tutmanızı sağlıyor. Hem de sadece bir filmin adını girerek.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılıma bir filmin adını girdiğinizde hemen Amazon.com’dan afişini ya da DVD kutusunun görselini çeken program, imdb’den reyting bilgilerini alıyor ve dilerseniz oyuncularını, yönetmenini ya da konusunu girebileceğiniz kutucuklar açıyor.

Kısacası programın özellikleri ona ayıracağınız zamanla doğru orantılı olarak artıyor. Film ve dizi tutkunlarının arşivlerini düzenli bir şekilde tutmaları için geliştirilmiş bu ücretsiz program ileride çok işinize yarayabilir.

Personal Video Database


Personal Video Database için

"Personal Video Database" proğramının 0.9.8.1sürümü türkçeleştirilerek çıktı bilgilerinize

200- 19:43:2

Personal Video Database

Personal Video Database Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar