Perfect Diet Tracker Gezginler İndir Diyet Takip Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Perfect Diet Tracker, sizin için en uygun beslenme düzenini bulan ödüllü bir diyet yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program, kullanımı son derece kolay olan, diyetinizi takip etmeniz ve düzenlemeniz için; ayrıca başarılı ve güvenli şekilde kilo kaybetmeyi hedefleyerek bu hedefe ulaşmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.

Yazılımı kullanmaya başladığınızda atmanız gereken ilk adım, yazılımda amaçladığınız kişisel diyet planını mevcut durumunuza bağlı olarak oluşturmaktır. Ardından bu planı sürekli izleyerek yediğiniz her yemekten sonra ne yediğinizi bu listeye eklemelisiniz. Yemek lüğü adı verilen bu bölüm, sizin bir içinde ne kadar kalori aldığınızı ve kalan boyunca daha ne kadar kalori alabileceğiniz gösterir. Listede var olan yiyecekleri aynı kalori değerini taşıyan besinlerle değiştirmeniz de mümkündür. Zira yemek veri tabanında 100,000 ürün yer almakta.

Programın en çok dikkat çeken özelliği, çoklu kullanıcı tarafından kullanılabiliyor olması. Bu sistem sayesinde her kullanıcı kendi hesabı için parola oluşturabilir ve böylece bir kullanıcı diğerinin ne yediğini, nasıl bir beslenme düzeni izlediğini ve ne kadar kilo kaybettiğini göremez.

Perfect Diet Tracker

Lütfen yorumlarınızda Perfect Diet Tracker crack, Perfect Diet Tracker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Perfect Diet Tracker Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar