PC Bug Cleaner Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Program Açıklaması:

-Pc Bug Cleaner, pc hatalarını hızlı, temiz ve güvenilir biçimde bulmayı amaçlar. Bilgisayar güvenliği için yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

-Program pc işlem kayıtlarını kaydeder ve tarar. Kayıtlardaki işlem hatalarını belirler, hatayı bulur ve düzeltir. Sistemin daha hızlı ve özgür çalışmasını sağlar.

-Bilgisayar hataları ilerleyerek büyük problemler oluşturabilir. Pc Bug Cleaner bu hataları hızlı ve doğru biçimde bulacak, tek tıkla virüslerin, riskli yazılımların vs. sebep olduğu dosya hatalarını düzeltecektir. Program kurulumundan itibaren bilgisayarınızı hatalardan koruyacak ve performanısını artıracaktır.

PC Bug Cleaner

PC Bug Cleaner için

İyi de güzel kardeşim. Para verip almak için program aradığımızı sanıyo musun? 750 tane hata buldu (güya!) temizlemesi için satın alcakmışım. Koymasına böyle prog. sitenize. Üşenmeyip size de yazdım ya! helal olsun bana.

mskation rumuzlu editörün cevabı: Program özelliklerine dikkat ettiyseniz demo özelliğinde temizleme fonksiyonun olmadığını görebilrsiniz.Program deneme ve tanıtım amaçlı sitemizde bulunmaktadır..

2200- 15:01:4

PC Bug Cleaner

Lütfen yorumlarınızda PC Bug Cleaner crack, PC Bug Cleaner serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

PC Bug Cleaner Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar