Pazera Free PSP Video Converter Gezginler İndir Ücretsiz PSP Video Dönüştürücü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Pazera Free PSP Video Converter, AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, DAT  video formatlarını Sony PSP ile uyumlu MP(H.264, PSP-MP4) formatına dönüştüren ücretsiz bir dönüştürücü programdır.

Pazera Free PSP Video Converter’ın avantajlarından birisi video çözünürlüğü, ses ayarları gibi parametrelerin ayarlanabilmesi ve dönüştürülen videonun boyutunun kısıtlanabilmesidir. Program aynı zamanda video içerisindeki sesleri MP3, AAC, M4A, WMA ve WAV formatlarında çıkarmanızı da sağlar. Bu program ile tüm videoyu veya videonun sadece bir kısmını dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Pazera Free PSP Video Converter’ın basit arayüzü kolay kullanım sağlar. Sürükle-bırak yöntemiyle videoları taşıyıp menüden dönüştürülme özelliklerini seçip “convert” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Video kalitesi düşükse video bitrate’in yükseltilmesi tavsiye edilir.

Özellikleri:

 • Pazera Free PSP Video Converter; AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT formatlarını, MP(PSP-MP4), MP3, AAC, M4A, WMA, WAV formatlarına dönüştürür.
 • Pazera Free MPto AVI Converter tamamen ücretsizdir. Programda kısıtlama, reklam, hologram bulunmaz.
 • Desteklenen video codec‘leri: MPEG-AVC, H.264.
 • Pazera Free PSP Video Converter kurulum gerektirmez. Zip dosyasından çıkan PSPConverter.exe’yi çalıştırmanız yeterlidir.
 • Program “portable” özelliği sayesinde taşınabilir cihazlarda da rahatlıkla taşınabilir ve kullanılabilir. Programın tüm ayarları INI dosyasında kayıtlıdır.
 • Pazera Free PSP Video Converter


  Pazera Free PSP Video Converter için

  Herkese öneririm çok kullanışlı.

  1200- 02:33:0

  Pazera Free PSP Video Converter

  Pazera Free PSP Video Converter Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar