Panda Cloud Antivirus GEZGİNLER Bedava İndir Ücretsiz Download

Sponsorlu Bağlantılar

Panda Cloud Antivirus

Alışılmış antivirüs yazılımlarından farklı olarak Panda Cloud antivirüs programı, bilgisayarınıza kurduktan sonra hiçbir şekilde dert etmeniz gerekmeyen bir güvenlik yazılımıdır. Hiçbir güncellemesinde, virüs veya zararlı yazılım tehlikesinde programı açıp belirli işlemler yapmanıza gerek kalmadan ve sanki bilgisayarınızda hiç yokmuş gibi hissedeceğiniz bir antivirüs programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımı kurduktan sonra ister oyun oynayın ister internette dolaşın isterseniz de ofis yazılımları ile çalışın, sisteminizi hiç zorlamadan ve varlığını bile hissettirmeden bilgisayarınızı ve bilgilerinizi güvenli bir şekilde tutar.

Yazılım kendisini kullanıcıya unutturur ancak her türlü virüs güvenliğini de sürekli olarak bağlantıda olduğu ve dünyanın en hızlı virüs belirleme sunucuları olan Panda sunucularına bağlı olarak sisteminizi her türlü virüs vezararlı yazılım tehlikesine karşı korur.

Önemli! Yazılım henüz beta aşamasındadır. Bu sebeple oluşabilecek her türlü aksaklık riskini göze alarak yüklemeniz gerekmektedir

gezginlerr

Sponsorlu Bağlantılar