PadSync Gezginler İndir iPhone ve iPad için Senkronizasyon Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için PadSync programı, iPhone ve iPad cihazlarınızda paylaşılan dosyaları kolayca senkronize etmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

PadSync, dosyalarınızı yönetmenin yeni bir yoludur. Dosya paylaşımını en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan PadSync programı hoş tasarımı ve arayüzü ile size en iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak. Page, Numbers, Keynote, GoodReader ve AirSharing gibi harika uygulamalar, dosyalarınızı  iTunes File Sharing üzerinden Mac ile paylaşmanızı sağlar. PadSync ihtiyacınız olan klasörleri ve dosyaları otomatik olarak transfer ederek bu deneyimi koordine eder ve kolaylaştırır.

PadSync ile dosyalar her zaman iki cihazda da cel olarak erişilebilir durumdadır. Bu cihazlardan herhangi birinde yaptığınız bir değişiklik, iPhone ya da iPad cihazlarınızdan birini Mac bilgisayarınıza bağladığınızda otomatik olarak cellenir. böylece dosyalarınızı manuel olarak cellemeye ihtiyaç duymazsınız.

Ecamm, bu yazılımın ilk kullanımını son derece kolay hale getirir. Bu da PadSync yazılımının arayüzünü son derece pürüzsüz ve basit hale getirir. Geniş ve güzel ufak resim görünümü sayesinde dosyalarınızı hızlı ve kolay biçimde bulabilirsiniz. Artık paylaşılan dosyalarınızı yönetmek için iTunes’taki karışıklık ile vakit kaybetmeyeceksiniz.

PadSync

Lütfen yorumlarınızda PadSync crack, PadSync serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

PadSync Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar