OrangeSun Diary Gezginler İndir Bilgisayarda Günlük Tutma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Bilgisayarınızda lük tutmanız için hazırlanmış olan OrangeSun Diary programını indirdiğinizde nelerle karşılaşabileceğinizi ve programa neden ihtiyaç duyabileceğinize dilerseniz biraz değinelim. Her ne kadar son larda gerek kapalı gerekse de herkese açık bloglar sayesinde lük tutmak oldukça popüler hale gelmiş olsa da bu blogların internette yer almaları hem veri kayıplarına, hem de internet bağlantısının olmadığı durumlarda lüklere erişememeye sebep olabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

OrangeSun Diary programı internete olan bu ihtiyacı ortadan kaldırmanın yanında organize halde bir lük tutmanıza da yardımcı oluyor. Tamamen bilgisayarınızdaki depolama aygıtlarına kaydedilen lükleriniz program sayesinde şifre ile de korunuyor ve böylece istemediğiniz kişilerin yazdıklarınıza erişebilmeleri engelleniyor.

Ayrıca içerisinde bir arama çubuğu, yazı formatlama araçları ve tarihlere göre arama seçenekleri gibi oldukça gelişmiş, işinizi kolaylaştırabilecek araçlar da yer alıyor. Bilgisayarda dijital olarak lük tutma konusunda beklentilerinizi bu program ile karşılayabilirsiniz.

OrangeSun Diary

OrangeSun Diary Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar