Opera Mini Gezginler İndir Android İçin Opera İnternet Tarayıcısı (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Opera Mini Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ekran kalitesi ve hız anlamında geliştirmeler içeren yeni sürüm internette keyifle gezmenizi sağlayacak.Şık bir tasarımla zoom, scroll, parlaklık anlamında önemli geliştirmeler içeren Opera Mini cep telefonunuzda bilgisayar kalitesinde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Etkili ve kolay bir navigasyon amacıyla tasarlanan tarayıcı hem dokunmatik hem de klavyeli modellerle tam uyum sağlıyor. Eskisine göre hızlanan Opera Mini sayesinde internet deneyimi hiç olmadığı kadar hızlanacak. Sekmelerle birden çok web sitesinde işlem yapılabilecek.Tüm bunlar dışında Opera Mini pratik indirme yöneticisi, yer imlerine kolay ulaşım sağlayan menüsüyle mobil cihazlarda ihiyaç duyulan eksiklikleri gideriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli! İndirdiğiniz kurulum dosyasını mobil cihazınıza transfer ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Opera Mini


Opera Mini 7.0.için

ugurugur2010

ben bılgısayarımda operayı dır kullanıyorum ve cok mennunum su ana kadar bı hatasını gormedım ve yeterınce hızlı mını sıde aynı sekıl tek kelıme ıle süper

Artı Yönleri: cok hızlı, telefonu yormuyor, sade kullanması basıt Eksi Yönleri: arada takılmalar ve donmalar yapıyor

201- 23:28:2

 • Opera Mini 7.0.için

  samet35

  ya bunun apk si yokmu ya pc benim telefonu okumuyoda

  30 201- 22:27:2


 • Opera Mini 7.0.için

  leventerdem

  flash destekli video ları açma özelliği yok ve arayüz fiil tarihinden kalma yer imi oluşturduktan sonra yedekleyemiyorsunuz buda zaman kaybı telefonu formatlayıp yeniden kurduğunuda tekrar tekrar yer imi oluşturmak zorundasınız buda illallah getiren bi durum tabi!..Dolphin browser hepsini tek geçen bi uygulama..

  Artı Yönleri: berbat Eksi Yönleri: çoook

  201- 15:50:5

 • Opera Mini

  Opera Mini Ekran Görüntüleri

 • Ana Menü
 • Mobil Tarayıcı
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar