O&O UnErase Gezginler İndir Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu bir anlık dikkatsizlik sonucu boşalttınız ve geri almak istediğiniz dosyaları kaybettiyseniz ya da önemli sistem dosyalarından biri kullandığınız ince ayar yazılımı tarafından silindiyse O&O UnErase yazılımından yardım alabilirsiniz. Söz konusu veri kurtarma aracı yerel disklerinizdeki, USB belleğinizdeki ve dijital fotoğraf makinenizdeki silinen dosyaları tek tıklamayla kurtarabiliyor.

Ayrıca tüm Windows sürümleri altında çalışabilen bir veri kurtarma araçlarıı olan O&O UnErase kaybolan dosyaları bulmanız için size farklı arama seçenekleri sunuyor. Dosyanın önceden yer aldığı klasörü ziyaret edebileceğiniz gibi dosya adı, dosya boyutu ve tarih gibi filtrelerle de arama yapabilirsiniz.

UnErase silinen tüm dosyaları sorunsuz olarak geri getirebiliyor. Ancak uzun süre önce kaybettiğiniz dosyalarda yer aldıkları sektörlerin üzerine başka veriler yazılmışsa sorun yaşanabiliyor. Bu yazılım ve benzer diğer işlevsel geri getirme araçları için de doğal bir sınır. Dolayısıyla herhangi bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizde en kısa sürede harekete geçmelisiniz. Bu araçla söz konusu dosyaları yüzde yüze varan başarı yüzdesiyle kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

O&O UnErase


O&O UnErase için

program demo yani yarım ayrıca paralı ayrıca englishe hiç bişey analşılmıyo

20- 13:36:

O&O UnErase

Lütfen yorumlarınızda O&O UnErase crack, O&O UnErase serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar