O&O Defrag Professional Edition Gezginler İndir Disk Birleştirme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

İşletim sisteminizde kilitli olarak bulunan kayıt anahtarı (registry), sistem dosyaları ve veri tabanlarını düzenleyerek, birleştirebilen profesyonel bir disk birleştirme programıdır. O&O Defrag Professional Editionprogramı size farklı disk birleştirme yöntemi sunuyor ve bu yöntemlerden istediğinizi kullanarak dosyaları düzenleyip, birleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın size sunduğu ilk yöntem “Space” ile disk dosyalarınızı daha hızlı birleştirerek zamandan kazabilirsiniz. “Complete/Name” yönteminde diskinizde dağınık olarak bulunan dosyalar yeniden düzenleniyor. Bu sayede tüm dosyalarınız alfabetik sıraya göre tekrar diziliyor. Son yöntem “Complete/Date” ise veritabanı ve dosya sunucuları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yöntem ile dosyalar, üzerinde yaptığınız değişikliğin tarihine göre düzenleniyor ve en son değişiklikten başlamak üzere sıralanıyor.

O&O Defrag Professional Edition


O&O Defrag Professional Edition 15.0.7için

sweetbreath

bu programı bi ara kullanıodum silip kaldırdım tekrar kuramıyorum hata veriyo ona dair ne varsa sildim yine yüklenmio yardım edebilcek biri varmı

Artı Yönleri: en iyisi Eksi Yönleri: yok gibi

2201- 07:22:0


 • O&O Defrag Professional Edition 15.0.7için

  bukulmezosman

  en iyi defrag proğramıdır , (optımıze/complete) konumunda işini biraz geç yapıyor ama temiz yapıyor.ŞİDDETLE TAVSİYE

  Artı Yönleri: mükemmel , kaliteli bir yazılım , diğerlerine nazaran daha iyi defrag yapıyor. Eksi Yönleri: biraz ağır (defrag yapma süresi uzun)

  201- 02:41:5


 • O&O Defrag Professional Edition için

  bu programin ustune baska defrag programi tanimam. ama sayin editor uzerinden vermis ve hic yeni guncellenen versiyonlarini koymamis siteye. simdi bugun daha yeni 12. versiyonu cikti. cok memnunum. herkese siddetle oneririm

  1200- 22:27:3


 • O&O Defrag Professional Edition için

  Harika bir program kesinlikle yükleyin pc kat hızlandı harika………..

  200- 16:55:0

 • O&O Defrag Professional Edition

  Lütfen yorumlarınızda O&O Defrag Professional Edition crack, O&O Defrag Professional Edition serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  O&O Defrag Professional Edition Ekran Görüntüleri

 • O&O Defrag Professional Edition Arayüz
 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar