Öğrenci Özlük ve Aidat Takibi 1.3 Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli : Bu proğram veri tabanı uygulamasıdır Sistem kurulumunu indirmeniz ve ilk olarak kurmanız gerekir.. Buda sitemizde kayıtlıdır aşağıdaki linke tıklayarak indire bilirsiniz

Sistem Kurulumu İndir

Programda neler yapılabilir.1.Sürüm Yenilikleri:-rapor tasarımcı-gruplu raporlama-ödeme formunda yeni sütunlar-yedekleme modülünde değişikliklerÖnceki sürümler:-Her dönemi ayrı ayrı tutabilme özelliği (2002-200Dönemi, 2002-200Dönemi)bu sayede geçmiş dönemleri de evrak karıştırmadan görme imkanınız olacak.-Dönemden döneme veri aktarımı. Yeni döneme girildiğinde önceki dönemdeki verileri yeni döneme sihirbaz yardımıyla otomatik aktarma özelliğiaktarma işlemi sırasında yeni döneme Grup isimleri ve kayıt detay ayları da boş olarak otomatik olarak aktarılacaktır.-Grup tanımlamaBu sayede grup bazında rapor alma ve analiz yapma- Bir döneme iki milyonun üstünde kayıt girebilmeyeni kayıt girildiğinde aidat aylarını otomatik açma. Okulun açık olabileceği aylar-Kayıt sorgulama, sorgulamadan kayıt bilgilerine girip düzenleyebilme imkanı.Sınıf, Grup, Ad-Soy ad,Baba ve Anne adı gibi önemli alanlara göre gelişmiş sorgulama-Hızlı ödeme giriş sihirbazıÖdemeleri pratik ve seri olarak girebileceğiniz bir pencere-Sorgudan raporlamaGelişmiş sorgulama yeteneğiyle bütün kayıtlar üzerinde hakimiyet.Bu sayede istenilen kayıtlar sorgulama yöntemiyle bulunup istenildiği şekilde raporlanabilir.-İstenilen kayıt veya kayırlara ödeme planı çıkarma-Yeri yedekleme (Disk,Disket)-Veri tabanı bakımı-Kolay kullanım. Programda her şey bir ekranda geçmektedir. Bu sebeple program kullanımı gayet basittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenci Özlük ve Aidat Takibi 1.

Lütfen yorumlarınızda Öğrenci Özlük ve Aidat Takibi 1.crack, Öğrenci Özlük ve Aidat Takibi 1.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Öğrenci Özlük ve Aidat Takibi 1.Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar