Nature Illusion Studio Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte her alanda birden çok ürüne rastlamak mümkün. Hele ki resim editörü programları oldukça gözde. Bu programlar sayesinde kullanıcılar resimleri çeşitli efektler ve uygulamar sayesinde yepyeni bir şekle sokup resimlere yeni bir canlılık katabililiyorlar. Fakat burada önemli olan programın menüsünün karışık olmaması. Kullanıcıyı uğraştırmadan resim üzerinde çalışma yapmasına olanak sağlamak.

Nature Illusion Studio piyasada çok sayıda bulunan programlar arasında kendini gösteriyor. Nature Illusion Studio ile resimlerinize efektler uygulayabilir ve hatta bu efektlere ses dosyasıda ekleyebilirsiniz. Arşivinizde bulunan bir çok resme eklemek istediğiniz yağmur, rüzgar gibi doğa efektlerini kullanarank çok hoş çalışamalra ortaya çıkarabilirsiniz. AVI ve GIF formatına kaydedebileceğiniz bu uygulamaları (EXE) olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu özelliğinin artısı olarak programla yapmış olduğunuz çalışmaları herhangi bir ikinci program olmadan kolaylıkla çlaıştırabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

(+) Özelliği: Efektlerinin arasında ses özelliğinin ve hareketlendirme efekti bulunması.

(-) Özelliği: Kayıt edilebilen formatların sınırlı oluşu.

Nature Illusion Studio

Nature Illusion Studio için

güzel ama ücretsiz olsaydı daha güzel olurdu.

1200- 13:55:4

Nature Illusion Studio

Lütfen yorumlarınızda Nature Illusion Studio crack, Nature Illusion Studio serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Nature Illusion Studio Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar