Musonya JustFilter Standard Gezginler İndir Ücretsiz İnternet Filtresi – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

“Musonya Justfilter Standard” ev kullanıcıları için geliştirilmiş ücretsiz bir internet filtresidir. Bu program internetteki uygunsuz siteleri engeller. Aileniz için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir üründür. Tamamen ücretsizdir.Musonya JustFilter Standard, yeni teknikler ile tasarlanmış oldukça kullanışlı bir üründür. Sadece sisteminize kurmanız yeterlidir. Program ilk kez çalıştığında hemen KaraListe celleme paketlerini alacak ve interneti filtrelemeye başlayacaktır. Sadece ilk çalıştırmada alınacak celleme paketleri 10-1dakikanızı alabilir. Daha sonraki lük celleştirme paketleri sadece 2-saniye kadar sürecektir.Program KaraListe cellemelerini otomatik olarak yapmaktadır. Sizin ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Orjinal KaraListe’nin haricinde kendinize ait bir yasak listesi de oluşturabilirsiniz. Orjinal KaraListe’de yasak olan bir WEB adresine izin vermeniz de mümkündür. Eğer sadece orjinal KaraListe’nin yeterli olacağını düşünüyorsanız, yönetici listesini pasif hale getirebilirsiniz. Böylece biraz daha performans artışı sağlasınız.Bu ürünü sisteminize bir kere yükledikten sonra, sanki sistemde hiç yokmuş gibi çalışacaktır. Sistem kaynaklarını neredeyse hiç tüketmeden işini en iyi şekilde yapacaktır. Tamamen ücretsiz olan bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanacağınızı garanti ediyoruz. İnanıyoruz ki bu ürünü dostlarınıza da tavsiye edeceksiniz.

Önemli! Program kurulumunda ilk başta bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Ancak varsa an olarak gelen ilk yönetici şifresi1234“tür.Önemli! Bu ürünün tamam ücretsiz. Gelecekte daha iyi ürünler geliştirilmesi ve destek  olamak adına, “Internet Explorer” başlangıç sayfanızı http://start.musonya.net olarak değiştirebilirsiniz. Kabul ederseniz eğer, biz başlangıç sayfanızı değiştireceğiz. Fakat her iki durumda da program sorunsuz ve eksiksiz olarak çalışacaktır. Bize vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Musonya JustFilter Standard

Musonya JustFilter Standard 2.0 için
ERSİN ALAKUŞ

bu programı yükledim açılırken windows hata veriyor. Kaldırmak içinde programın içine girip kaldırmak lazımmış. denetim masasından kaldıramıyorum. windows hata verdiği için çalışmayı durdurdu diyor ve bu yuzden pprogramın içine girip kaldırma işlemi yapamıyorum dakkada bir çalışmayı durdurdu uyarısı çıkıyor. programı kaldırmak için ne yapmalıyım acil yardım!!!!

1201- 16:02:0

Musonya JustFilter Standard

Lisans: Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar