MusicBee Gezginler İndir Müzik Oynatıcı ve Yöneticisi – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Pek çok müzik oynatıcı alternatifi arasından güçlü özellikleri ve minimalist görünüşüyle sıyrılan MusicBee, emektar oynatıcınızı değiştirmenize sebep olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Senkronizasyon

Android, iPod ve MTP cihazları dahil olmak üzere tüm taşınabilir cihazlardaki müzik listelerinizi senkronize edebilirsiniz. MusicBee, iTunes benzeri bir arayüze sahip ve iPod ve iPhone için senkronizasyon ve yönetim desteği sunuyor. Bu açıdan iTunes kullanıcılarının gönlünü çalmaya çalışıyor. Senkronizasyon işlemi sırasında MusicBee cihaza göre ses normalleştirme veya format dönüştürme işlemi yapabilir.

Müzik Kütüphanesi Yönetimi ve Düzenleme

Programın müzik kütüphanesi şarkıları, ses dosyalarını, takip ettiğiniz yayın ve radyo istasyonlarını bir araya getiriyor. Müzik arşivinizi düzenlerken gelişmiş filtrelemelerden yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayardaki müzik dosyalarını otomatik olarak programa aktarabilir ve kütüphanede yaptığınız düzenlemelere göre bilgisayardaki dosya bilgilerini celleyebilirsiniz.

Etiketleme

MusicBee müzik listenizdeki şarkıların künyelerini cellemeniz ve eksik bilgileri tamamlamanız için kapsamlı bir düzenleme aracı sunuyor. Bu araçla eksik albüm görselleri, şarkı türü, şarkıcı adı, süresi, şarkı sözü gibi bilgiler otomatik olarak internetten bulunabiliyor. Künyeler oluşturulurken dilerseniz Last.fm‘de bulunan bilgilerle celleme yapabiliyorsunuz. Bu kapsamlı etiketleme sistemi müzik arşivinizin kusursuz olmasında önemli rol oynuyor. MusicBee etiketlemelerdeki format destekleri: IDve APEv(MPdosyaları için), Vorbis (Ogg ve FLAC dosyaları için), MPEG (M4A dosyaları için), WMA, ve APEv(diğerleri için)

Araçlar

Entegre format dönüştürücü, CD’den şarkı aktarma, ses normalleştirici, etiket düzenleme editörü, arşivinizi otomatik düzenleme araçları sunan MusicBee, bu araçlara her yeni sürümde yenilerini eklemeye devam ediyor.

Yeni Müzikler Keşfedin

MusicBee içerisinde bulunan Auto-DJ aracıyla internetten yeni şarkılar keşfetmenize ve arşivinizdeki unutulmuş şarkıların yüzüne çıkmasına yardımcı olabilir.

Eklenti ve Tema Desteği

Müzik oynatıcınızı zevkinize uyan renklerle ve ihtiyaçlarınıza en uygun eklentilerle kişiselleştirebilirsiniz.

MusicBee

MusicBee 1.2.421için

iki defa indirdim kurdum fakat program hiç açılmadı bi yardım alabilir miyim?

201- 16:55:5

MusicBee

MusicBee Ekran Görüntüleri

  • MusicBee Ana Ekran
  • MusicBee Albüm Listeleme
  • MusicBee Şarkı Listesi
  • MusicBee Sanatçı
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar