Music Rescue Gezginler İndir Mac için iPod Dosya Kurtarma (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Music Rescue, iPod cihazınız üzerinde kaybolan verilerinizi kurtarmak amacıyla tasarlanmış olan başarılı bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir iPod’unuz varsa iTunes üzerinden satın aldığınız müziklere her an kolayca ulaşabilirsiniz ama CD’lerden riplemiş olduğunuz ve çalma listenizde yer alan diğer müziklere, ses kayıtlarına, sesli kitapalara ve podcastlere ulaşma imkanınız yoktur.

İşte bu noktada Music Rescue programı devreye giriyor ve iPod’unuz üzerinde yer alan verilerin başına kötü birşey gelmesi durumunda sizlere tüm çalma listelerinizi geri getirme şansı veriyor.

iPod cihazınızı Mac’inize bağladıktan sonra Music Rescue‘yu ilk kez çalıştırdığınız zaman, program çalma listelerinizin tamamını tarayacak ve tanımlayacaktır. Ardından tüm arşivinizi Mac’inizle senkronize bir şekilde yedekleyebilir ve herhangi bir şekilde iPod’unuza veya içerisindeki verilere zarar gelmesi durumuna karşı elinizde yedekleriniz bulunmuş olur.

Sade arayüzü ve basit kullanımı sayesinde Music Rescue’yu her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatça kullanarak, iPod verilerini güvenle saklayabilir ve ihtiyacı olduğunda kolayca geri yükleme yapabilir.

Sonuç olarak Music Rescue değerli müzik arşivini ve çalma listelerini kaybetmek istemeyen kullanıcıların kullanabileceği güvenilir bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

Music Rescue

Music Rescue Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar