MSN Slide Max Gezginler İndir MSN Slide Show Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

MSN Slide Max ile fotoğraflarınızdan MSN’inizin görüntü resmi için slide show oluşturabilirsiniz. Program MSN Messenger ve Windows Live Messenger (WLM) ile uyumlu çalışır. Programla MSN görüntü resimleri arasında arama yapabilir ve dilerseniz bu resimleri indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Slide Max fotoğraflarınızı otomatik olarak küçültüp düzenleyerek MSN Messenger ve Windows Live Messenger’a ekler. Dilerseniz programla fotoğrafların boyutunu, pozisyonunu ve renk ayarlarını elle de değiştirebilirsiniz. Program hazırladığınız slayt şovdaki tüm fotoğraflar için ayrı ayrı mesaj yazmanıza izin verir. Böylece her resim değişiminde mesajınız da otomatik değişir.

MSN Slide Max slayt şov özelliği dışında MSN üzerinden her durumunuzu değiştirdiğinizde fotoğrafınızı değiştirebilir. Yani siz çevrimiçi durumu için bir fotoğraf, dışarıda durumu için ayrı bir fotoğraf kullanabilirsiniz. Programla basit animasyonlarla eğlenceli şovlar hazırlamanız mümkün. MSN Slide Max, sohbetlerinizi daha keyifli hale getirebilmeniz için sunduğu eğlenceli seçeneklerle MSN’iniz üzerinden daha fazla paylaşım yapabilmenizi kolaylaştırıyor.

MSN Slide Max


MSN Slide Max için

süperrrrrrrrrr

201- 15:37:0

MSN Slide Max

Lütfen yorumlarınızda MSN Slide Max crack, MSN Slide Max serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

MSN Slide Max Ekran Görüntüleri

  • MSN Slide Max Ana Ekran
  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar