MSN Messenger Pocket Pc 2002 İndir (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Sesli ve görüntülü konuşma artık cep telefonlarında.büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan msn messenger mobil cihazlarda kullanılan versiyonu.

Üreticinin açıklaması : Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone kullanıcıları MSN Messenger kullanabilir. Artık Windows Mobile aygıtınızdan MSN Messenger'da oturum açıp diğerleriyle sohbet edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda MSN Messenger kullanmaya alışkınsanız, mobil sürümünü de biliyorsunuz demektir. Bilmiyorsanız, öğrenmek çok kolay. Toplantıya geç mi kaldınız? Hemen bir ileti göndermeniz mi gerekiyor? Herhangi bir tür Internet bağlantısı kullanarak, çevrimiçi arkadaş listenizdeki birine hızla metin iletileri gönderebilir, hatta birden çok kişiyle aynı anda etkileşimde bulunabilirsiniz. Çevrimiçi arkadaş listeniz, arkadaşlarınızı izlemenize yardımcı olur. Sohbet penceresi ileti yazmanızı ve yazılanları okumanızı sağlar. Bildirimler, başkalarının sizinle iletişim kurmaya çalıştığı konusunda sizi uyarır. Sık kullanılan iletileri tek bir dokunuşla göndermek için 'My Text' özelliğinden yararlanın. Tıpkı masaüstü bilgisayarda olduğu gibi, arkadaşınızın size yanıt yazmakta olduğunu görebilirsiniz. Karşınızdakiler yanıt yazarken mobil aygıtınız size bunu bildirir; böylece iletişim akışının daha düzenli ve rahat olması sağlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger Pocket Pc 200

MSN Messenger Pocket Pc 200için

ya bu proğramı ben indirdim fakat cep bilgisayarım kabuletmiyor acaba nedenn…..

Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Cep bilgisayarınız modeline uygun değildir…

1200- 10:09:2

 • MSN Messenger Pocket Pc 200için

  ya arkadaşlar ben msn kırmak istiyorum ama kıramıyorum bana yardımcı olurmusunuz rica ederim msn adresimi vereyim ilayda_19900yardımcı olursanız sevinirim

  200- 22:42:4

 • MSN Messenger Pocket Pc 200için

  çok uyduruk çok dandik

  2200- 18:34:0

 • MSN Messenger Pocket Pc 200

  Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar