mRemote Gezginler İndir Çoklu Uzaktan Sunucu Kontrol Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

mRemote tam özellikli, çoklu sekme ve sunucu desteği sunan bir uzak masaüstü bağlantı ve kontrol programıdır. Sahip olduğunuz ister Windows, ister Linux işletim sistemi tabanlı sunuculara ve uzaktan masaüstü bağlantısı yapabileceğiniz diğer bilgisayarlara anlık olarak kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan mRemote işlevsel ve güçlü bir araç.

Basit bir arayüzde dosya transferi, gelişmiş sunucu ayarlamaları vb. diğer aradığınız tüm özellikleri ve seçenekleri size sunan bu program kurduğunuz tüm uzak masaüstü bağlantılarını sizin için saklıyor ve aynı anda birden fazla bağlantı gerçekleştirdiğinizde size kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Desteklenen Protokoller:

    * RDP (Remote Desktop)    * VNC (Virtual Network Computing)    * ICA (Independent Computing Architecture)    * SSH (Secure Shell)    * Telnet (TELecommunication NETwork)    * HTTP/S (Hypertext Transfer Protocol)    * Rlogin (Rlogin)    * RAW

mRemote programı Royal TS ve mRemoteNG olarak geliştirilmeye devam etmektedir. İstediğiniz sürüme ilgili bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İndir30.MBRoyal TS Çoklu Uzak Masaüstü Kontrol Programı

İndir2.MBmRemoteNG Uzak Sunucu Kontrol Programı

mRemote


mRemote için

Password unhide yapabılabiliyor mu?

1201- 17:15:4


 • mRemote için

  Bütün sunucuları tek bir yerde toplayınca çok daha rahat kontrol ediliyor. Güzel program kesinlikle tavsiye ederim.

  120- 00:15:3

 • mRemote

  Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar