Movienizer Portable Gezginler İndir Film Arşivleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Film izlemeyi ya da biriktirmeyi seven biri iseniz, çok sayıda DVD, HD-DVD, Blu-Ray disklerine sahipsiniz demektir. Raflarda, TV yanında ya da dağınık olarak… Eğer bunarı bir noktada toplamadıysanız muhtemelen zaman zaman varlığını unuttuğunuz bir film ile karşılaşırsınız ya da satın aldığınızdan emin olduğunuz bir filmi hiçbir yerde bulamazsınız. Şimdi bu film koleksiyonunuzu yönetecek bir program var: Movienizer.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla, filmleriniz hakkında tüm bilgileri saklayabilir ve biriktirebilirsiniz. Beğendiğiniz oyuncular hakkında tüm bilgilere erişebilir, bunların hangi filmlerde oynadıklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için programı çalıştırmanız ve aradığınız oyuncunun adını yazarak indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece bu oyuncuların oynadıkları tüm filmler bir liste halinde karşınıza çıkacak. 

Movienizer ile tüm içeriklerinizi kontrol edebilecek, aradığınız filme kolayca ulaşabileceksiniz.

Taşınabilir bellekler için geliştirilmiş bu versiyon kurulum yapmadan programı çalıştırma imkanı vermektedir. Tek yapmanız gereken .zip dosyası içerisindeki dosyaları çıkartıp uygulamanın .exe dosyasına tıklamak.

Movienizer Portable

Movienizer Portable Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar