Moldiv Gezginler İndir iPhone ve iPad için Fotoğraf Kolaj Yapma Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Moldiv uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanmış bir iOS uygulaması ve elinizdeki fotoğraflardan çok güzel kolajlar oluşturmanıza imkan veriyor. Pek çok farklı çerçeve barındıran uygulama aynı zamanda profesyonel düzenleme seçeneklerine de imkan tanıyor. Bu fotoğraf efektlerinin yanında aynı zamanda çeşitli dekoratif efektler ve damgalar da barındıran uygulama tamamen ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hazırladığınız fotoğraf kolajlarını aynı zamanda Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızda da kolayca paylaşarak hem aileniz hem de arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz. Tek bir çerçevede tam fotoğrafa kadar birleştirme yapmanıza olanak veren uygulama aynı zamanda çoklu fotoğraf seçimine ve ekran oranına kadar pek çok detayı ayarlamanıza da imkan veriyor.

3tane efekt, matlık ve şeffaflık kontrolü, zoom ve döndürme yapabilme, renk dengesini ayarlayabilme gibi pek çok gelişmiş özellik de Moldiv uygulamasının bünyesinde yer alan yeteneklerden bir kaç tanesi. Eğer diğer paralı uygulamalardan sıkıldıysanız Moldiv’in gelişmiş özelliklerini en azından bir defa denemenizi öneriyorum.

Moldiv

Moldiv Ekran Görüntüleri

  • Fotoğraf dekorasyonu
  • Çerçeve, kolaj ve dikiş
  • Fotoğraf efektleri
  • Yazı ekleme
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar