MNoiseGenerator Gezginler İndir Ses Düzenleme Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

MNoiseGenerator, basit bir ses üretme aracıdır. Analizler için üretimi test etmek ya da entegre ayarlayıcıları yardımıyla yaratıcı efektler eklemek amaçlı kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

küresel ses ayarlatıcısı:

Her örnek için her parametreyi ayarlayabilen nitelikli ayarlayıcı mevcut. Bu yolla zaman içinde ses hamlesi yapabilir, sesi az durağan ya da daha ilginç hale getirebilirsiniz. Her ayarlayıcı; LFO, takipçi, ADSR ile tetiklenen midi ses, adım detektörü ve hatta bunların bir birleşimi gibi çalışabilir.

M/S, tek kanal, kanala kadar işleme:

Eklentiler sadece mono ve stereo sesleri işlemekle kalmaz; aynı zamanda mono ve stereo kodlamalarını işler, kodlamaları ve kanalları ayırır ve filmler ve oyunlar için ses üretimini ideal hale getiren sesle kuşanmış kanalı işleyebilir.

Otomatik yükselme dengelemesi:

Çoğu eklenti, çıkış sesinin yüksekliğini, tarama ayarların uygun olmayan ve randomizasyona vurgu yapmayan hale getirecek şekilde değiştirir. MNoiseGenerator eklentileri ise, sesin o anki ayarlarına hızla adapte olan ve çıkış sesinin giriş sesi seviyesinde olduğunu anlayan otomatik yükselme dengelemesine sahiptir.

Kullanımı kolay bir arayüz:

MNoiseGenerator, akıcı bir çalışma sağlaması amaçlanarak tasarlanmıştır. Çeşitli yollardan her kontrolü istediğiniz değere getirerek değiştirebilirsiniz. 

MNoiseGenerator

MNoiseGenerator Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar