Minus Gezginler İndir Dosya Depolama ve Paylaşım Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Min.us ile hayata geçirilen proje artık Minus.com üzerinden web serüvenine devam etmekte. En basit anlamıyla dosya paylaşım platformu olan servis özellikle fotoğraf paylaşımları, oluşturduğunuz klasör içindeki tüm içeriği aynı ekranda gösterebilmesi ve dilediğiniz zaman klasördeki herhangi bir dosyayı zip paketi olarak indirebilmenizi sağlaması bakımından benzer servislerden ayrılmakta. Windows durum çubuğuna simge olarak yüklenen Minus programı sadece bu kısayola tıklamanızı beklemekte. Sürükle-bırak işlemini yaparak karşınıza çıkan arayüzde tüm yükleme işlemlerini, geçmişte neler yüklediğinizi görebilmektesiniz.

Genel Özellikleri:

 • Metin dosyalarını okuyabilir, resimleri slayt olarak görüntüleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilir ve ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yüklediğiniz masaüstünüzden yapabilirsiniz.
 • Yeniden tasarlanmış temiz görünümlü arayüz.
 • Dosya isimlerini yeniden adlandırma, düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Servise üye olduğunuzda size sunulan 50GB alanı ve arkadaşlarınızı davet ettikçe kazanacağınız 1GB‘lık ek web alanlarını doyasıya kullanabilirsiniz. Kendinizi resim yüklemek için şartlamayın, sonuçta bu bir dosya depolama ve paylaşım platformu. Metin, resim, video ve benzeri dökümanlarınızı yükleyebilir, hızlı şekilde Facebook-Twittera göndererek daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

  Minus

  Minus Ekran Görüntüleri

 • Geçmiş Yüklemeler
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar