MİNECRAFT GEZGİNLER İNDİR, MİNECRAFT GEZGİNLER DOWNLOAD, MİNECRAFT GEZGİNLERDEN YÜKLE

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft Ana Görünüm

Minecraft Artı Yönleri
  • + Özgür oynanış sistemi,
  • + Tarz sahibi grafikleri,
  • + Sonsuz crafting.

Minecraft, ilk çıktığı günden bu yana kitlesini katbekat arttırarak yoluna devam ediyor. Online ortamda oyuncuları bir araya getiren oyun, temelinde yapı inşa etmek ve hayatta kalmak üzerine kurulu.

Sponsorlu Bağlantılar

Pixel art tarzındaki grafikleri, eşya üretme üzerine dayalı oynanış sistemi ve yaratıklara karşı verdiğiniz savaş mücadelesi Minecraft’ın öne çıkan noktalarından. Ancak Minecraft‘ı asıl öne çıkaran unsur, gerçeklik algınızı zorlayacak mekanları ve size istediğiniz şeyi üretmenize izin veren sistemi. Şöyle örneklendireyim: Minecraft’ın evreninde derme çatma bir ev de inşa edebilirsiniz, gökdelenlerin sıra sıra dizildiği bir şehir de yapabilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz tamamen size ve çevrenize kalmış bir şey. Ancak dikkat edin gece olunca saklanacak bir yer bulmanız gerekecek. Çünkü Minecraft‘ın dünyasında karanlık çöktüğünde gizemli yaratıklar sizi avlamak üzere yola koyulacaklar. İster bunlarla savaşarak hayatta kalmaya çalışırsınız, isterseniz de kaçarak yaşamınızı biraz daha uzatırsınız. Seçim sizin!

Eğer arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, eğlencenin ve üretmenin ön planda olduğu bir oyun arıyorsanız doğru adresiniz Minecraft.

gezginlerr

Lisans:Ücretli

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Mojang
Sponsorlu Bağlantılar