MessageLock Gezginler İndir Microsoft Outlook İçin Güçlü E-posta Şifreleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için MessageLock programı Microsoft Outlook için tasarlanmış güçlü bir AES-256 e-posta şifreleme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

MessageLock, Microsoft Outlook için eklenebilir bir yazılımdır ve e-posta gönderen kişinin, e-postalarını güçlü AES-25bit şifreleme kullanarak korumasını sağlar. MessageLock yazılımını kullanabilmek için Microsoft Outlook içinde yeni bir e-posta mesajı açın ve Outlook e-posta araç çubuğunda “E-postayı şifrele” butonuna tıklayın. MessageLock, hem gönderen hem de alan kişide mevutsa bu yazılım neredeyse sorunsuz çalışacaktır. MessageLock sahibi olmayan birine e-posta gönderirken, mesajınızı bu kişiye gizli ve güvenli olarak göndermenizi sağlayacak yoldan yararlanırsınız:

 • Lockbin mesaj kilitleme hizmetini kullanma: Lockbin.com, e-posta ve dosya eklentilerinizi alıcı onları alana kadar saklayan ücretsiz bir hizmettir.
 • Zip uyumlu şifrelemeyi kullanarak gönderme: Bu yöntem, kullanıcının, MessageLock dosyasının şifresini kırmak ve içeriğe erişmek için bir zip aracını (Peazip.com ya da Winzip gibi bir aracı) bulundurmasını gerektirir.
 • MessageLock şifre çözücüyü kullanma: Bu yöntemle MessageLock tarafından oluşturulan .ml256 dosyalarını açabilirsiniz. Kullanıcı şifre çözücüyü indirdikten sonra basitçe .ml256’ya tıklayarak dosyayı açabilir ve mesajı görebilir.
 • Kendi kendine şifre çözen bir dosya göndermek: Bu yöntem için kendi kendine şifre çözen bir .exe dosyası oluşturursunuz. Bu dosya çalıştırıldığında alıcıdan bir parola ister. 
 • MessageLock

  Lütfen yorumlarınızda MessageLock crack, MessageLock serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  MessageLock Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar