Media SOS Gezginler İndir Android ve iOS Cihazlardan Bilgisayara Veri Kopyalama Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Media SOS, Android ya da iOS cihazınızdan müzik fotoğraf ve video verilerinizi kopyalamanın en iyi yoludur. Verilerinizi geri elde etmek artık hiç zor değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Media SOS kullanmadan cihazınızda bir içeriği bulmak ya da içeriği kopyalamadan bilgisayarınıza aktarmak çok zor olabilir. Bu program, kopyalama ve aktarma işini son derece basit hale getiriyor.

Bunun için yapmanız gerekenler; cihazınızı seçmek, hangi verinin kopyalanacağını belirlemek ve sonrasında nereye kopyalanacağına karar vermektir. Media SOS, istediğiniz veriyi, kopyalamanıza gerek kalmadan Android ya da iOS cihazınızdan bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar. Bu işlem sonrasında cihazınızdaki veri silinmez. Hem bilgisayarınızda hem de cihazınızda aynı veriyi saklamış olursunuz. Şimdi içeriklerinizi istediğiniz yere kopyalayabilirsiniz. İsterseniz iTunes’a, isterseniz kişisel klasörleriniz içine ya da masaüstünüze…

Bazen cihazınızda fotoğraf ya da video verileriniz kaybolur. Veriler cihazınızın içindedir fakat cihazınız bunları görmez dolayısıyla göstermez. Media SOS, işte bu dosyaları belirler, bulur ve kurtarır.

Bu program; iPhone, iPad, iPod touch, klasik iPod gibi iOS ve Android cihazlarla çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazılım aynı zamanda; Razr, Galaxy Nexus ve Galaxy Tablet ile de uyumludur. 

Media SOS

Media SOS 1.0.1.1için
s

cok hızlı bır sekılde ındı.tes

201- 22:11:5

Media SOS

Lütfen yorumlarınızda Media SOS crack, Media SOS serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Media SOS Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar