McAfee Total Protection Gezginler İndir Tam Kapsamlı Güvenlik Koruması – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee Total Protection 2010 geliştirilen yeni sürümüyle hem tasarımında hem de özelliklerinde geliştirmeler yaptı. Arayüz tasarımı tamamen değişen McAfee Total Protection 20hızlı ve etkili tarama motoruyla çevrimiçi kullanımlar için daha da uygun hale getirilerek sistem yavaşlıklarını ortadan kaldırıyor.En yüksek düzeyde koruma sağlayarak zararlı yazılımlara geçit vermeyen McAfee Total Protection 20lokal ağlarda da tam koruma sağlıyor. Yazılımdaki ilk göze çarpan değişiklerden olan geliştirilmiş tarama motoru Artemis, 200 ındaki sürümlere göre kat hızlı çalışıyor. Daha hızlı cellemeler ve daha kısa süren taramalar sisteminizi yormuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan yeni tasarım oldukça şık. Ebeveynler için özel filtrelemelerle çocuklar korunurken, tehlikeli sitelere karşı farklı kademelerdeki filtreler siteye girmeden sizi uyarır.

McAfee SiteAdvisor Plus Siz tıklatmadan kırmızı, sarı ve yeşil kodlarla web sitesi güvenliğini bildirir. Kimlik hırsılığına karşı en güvenli korumayı sağlar.Ev Ağınıza Özel KorumaLokal ağda güvenlik sağlayarak hassas dosyalara karşı bloklama uygular.Kimlik Hırsızlığına Karşı Ekstra Korumaİnternetteki kimlik hırsızlıklarına karşı tam güvenli koruma sağlayan yazılım özel dosyalarınızı da korur.Anti-spam ve e-posta korumasıGeliştirilen spam korumasıyla McAfee Total Protection 20e-postalarınız için yüksek güvenlik sağlar.Ebeveyn KontrolüGeliştirilmiş filtreleri sayesinde çocuklarınızı internetin tehlikelerinden koruyabilirsiniz.McAfee Online BackupÇevrimiçi yedekleme özelliği sayesinde McAfee Total Protection 20internette sizin için açtığı GB’lık yedekleme alanında en değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı tanır. Kat Hızlandırılmış TaramaEskisine göre kat daha hızlandırlımış tarama motoru otomatik cellemelerle sisteminizi tehditlere karşı sürekli koruma sağlar.Kolay KullanımMcAfee Total Protection 20tamamen cellenen tasarımıyla tek tıklamayla her alanı yönetebilmeniz amacıyla hazırlanmış. Her düzey kullanıcı düşünülerek hazırlanan tasarım kullanım kolaylığı sağlıyor. Uyarı ve raporlamalarda aynı oranda kolay anlaşaılır hale getirilmiş. Hızlı ve Aktif Koruma TeknolojisiMcAfee ürünleri tüm zararlı yazılımlara karşı en aktif koruma sağlayan yazılımlar arasındadır. Tehlikeler milisaniyeler içerisinde engellenerek sisteminize ulaşması imkansız hale getirilir.Anti-virüs/Anti-casus/Güvenlik DuvarıVirüs, casus yazılım, adaware, rootkit gibi zararlı yazılımlar taranarak bloke edilir veya silinir. Programın iki taraflı güvenlik duvarı bilgisayarınızı hacker’lardan korur.PC Performansınız DüşmezMcAfee Total Protection 20daha hızlı cellemeler ve daha hızlı taramalar sayesinde bilgisayar performansınızı etkilemeyecek. Yeni sürümde kurulum dosyası küçültülmüş ve bellek kullanımı optimize edilmiştir.Home ScreenSisteminizdeki tüm engellenen tehditleri, tarama sonuçlarını görüntüleyerek yönetebileceğiniz Home Screen kolay ve pratik kullanım sağlar. Ayrıca cellemeler acil olmadıkça PC’yi kullanmadığınız aralıklarda yapılır.PC OptimizasyonuMcAfee ürünleri bilgisayarınızda işe yarayacak ekstra araçlarla kullanıcı dostu. Bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyalarını silen, ihtiyaç duyulmayan size özel dosyalarınızı yok eder, klasörleriniz için birleştirme işlemi yapar.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee Total Protection


McAfee Total Protection 204.0.20için

temizhalit

kesinlikle önermiyorum. lık abonelik aldım. sonra kendi kendini kaldırdı. aboneliginiz bitti diyor. tekrak kurmaya çalışacagım bakalım

2201- 23:41:3

 • Cevap yazan:

  yigitekimdemir

  mcaffee ile iletişime geçerseniz teknik bir problem olması durumunda sorununuzu çözmek için yardımcı olacaklardır.
  2201- 15:07:0


 • McAfee Total Protection için

  Tam sistem koruması yapan ve sistemde kendini belli etmeyen ama arka planda çok şey yapan (Bazen acaba bu çalışıyor mu diye bakacaksınız) işte mükemmel antivirüs diye buna denir.

  120- 21:33:1

  (13)


 • McAfee Total Protection için

  Kesinlikle Önermiyorum!!Sistem dosyalarını siliyor…

  220- 01:56:3

 • McAfee Total Protection

  Lütfen yorumlarınızda McAfee Total Protection crack, McAfee Total Protection serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  McAfee Total Protection Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar