MaxiVista – Multi Monitor Software Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Multi Monitör Yazılım Çözümü

MaxiVista ayrı herhangi bilgisayarı ana bilgisayarın ikinci monitörüne bağlıyabiliyor. Extra donanıma gerek duymadan. İstediğiniz program penceresini dilediğiniz monitöre aktarabilirsiniz. Ve bilgisayar kullanırken üreticiliğinizi ve yaratıcılığınızı çoklu monitör kullanımıyla arttırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Klavye/Mouse Değiştirme

Eğer iki tane bilgisayar ve iki tane monitör ile karşıkarşıyaysanız ve tek mouse klavye kullanarak ikisinide yönetmek istiyorsanız aradaki geçişi MaxiVista ile çözebilirsiniz. Dilediğinzi anda dilediğiniz masaüstünü aynı klavye ve mouseu kullanarak yönetebilirsiniz. MaxiVista mouse klavye kirliliğini yok etmeniz için bu konuda birebir çözüm sağlıyor.

Clipboard Paylaşımı (Yeni)

Dosyalar, resimler, formatlanmış text dosyaları ve diğer dosya türleri için istediğiniz datayı istediğiniz bilgisayarlar arasında kolayca paylaşmanızı sağlıyor. Standart Windows clipboardunuza kopyaladığınız her clipboard tüm bilgisayarlar için aktif hale geliyor.

Desktop Ekran Clonlaması

Bilgisayarınızın ekranındaki görüntüyü başka bir bilgisayarın monitörüne ağ banlantısı ile hiçbir kalite kaybı olmadan aktarın.

MaxiVista sizlere tüm bu çözümleri sağlarken bir çok ekstra özelliğe sahip. Monitör ve bilgisayar kombinasyonlarından hangisine sahip olursanız olun MaxiVista size hertürlü çözümü sağlıyor…

Ekranınız size dar geliyorsa tam çözümü bu programda bulabilirsiniz.MaxiVista ile VGA çıkışı olmayan bilgisayarınıza yerel ağ üzerinden monitör ekleyebilirsiniz. Bu işlemler için hiçbir donanıma gerek yok….

MaxiVista – Multi Monitor Software


MaxiVista – Multi Monitor Software için

virüslü bi programmı bu

burak_1rumuzlu editörün cevabı: Hayır kesinlikle virüs yoktur.

200- 12:37:0

MaxiVista – Multi Monitor Software

Lütfen yorumlarınızda MaxiVista – Multi Monitor Software crack, MaxiVista – Multi Monitor Software serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

MaxiVista – Multi Monitor Software Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar