Mavi Klinik – Hasta Takip Gezginler İndir Hasta takip programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Klinik Programı’nın sahip olduğu geliştirilmiş özellikleri sayesinde, hastalar, tüm raporlamalarını kayıt altında tutabilecek, doktorlar hastalarının Epikriz raporları dahil tüm sağlık bilgilerini kontrol ve kayıt altında tutabilecekleri gibi, internet üzerinden hastaların randevu alabilmelerini de sağlayabilecektir.

Hasta Takip : Hastalarınızın sağlığı ile ilgili olan, teşhis ve tedavilerinde karar vermenize yardımcı olacak istediğiniz ve kullanacağınız tüm bilgileri kayıt altına almanızı ve lar sonrasında bile hastanızın sağlık bilgilerine ulaşmanızı sağlayacak etkin bir Hasta Takip uygulamasıdır. Kolay bilgi girişi, düzenli sayfa yapısı ve çoktan seçmeli özelliği ile son derece pratik olarak kullanabilecek ve hasta takip raporlarınızı yazıcıdan bastırabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Epikriz Takip : Hastanızın Adını yazmanız durumunda kayıtlı hastalarınız otomatik olarak listelenecektir. Kullanımı çok pratiktir. Hastanızın sağlığı konusundaki tüm bilgileri kolayca kayıt yapmanıza ve güncellemenize olanak sağlayan Epikriz Takip uygulaması sayesinde hastanızın geriye dönük tüm sağlık bilgilerine tek tuşla ulaşabileceksiniz. Mavi Klinik Epikriz Takip uygulaması ile hastalarınızın geçmişten günümüze sağlığı ile ilgili tüm aşamaları detayları görebilecek, yazılı raporlama yapabileceksiniz.

Ameliyat Takibi : Hastanızın ameliyatları ile ilgili tüm bilgileri kayıt altına almanıza imkan sağlamak üzere geliştirilmiş özelliktedir. Aynı anda veya daha fazla ameliyat olma durumunda her bir operasyonu tüm detayları ile ayrı ayrı kayıt edebilme özelliğine saiptir. Pratik kullanımı sayesinde siz ve yardımcılarınız tarafından kolaylıkla kullanılabilir Ameliyat Takibi kayıtlarınıza kolaylık ve performans kazandırmak amacı ile geliştirilmiştir.İstediğiniz takdirde yazıcınızdan rapor alabilir veya kayıtlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Detaylı Raporlar : Hastanız tarafından size iletilen ve tedavi süresince gözlemlemiş olduğunuz teşhis ve tedavi verilerini tüm detayları ile kayıt altına almanıza yardımcı olur. Gerekli gördüğünüz durumlarda yazıcıdan yazdırabilir, rapor olarak sunabilirsiniz. Tedavi gelişimini ve sonuçlarını net olarak değerlendirebilirsiniz. Tüm detayları ve özel değerlendirme notlarınız ile birlikte rapor hazırlama olanağı bulacak ve tedavi yöntemlerinize büyük potansiyel kazandıracaksınız. İstediğiniz zaman raporlarınızı yazıcıdan yazdırabilecek ve saklayabileceksiniz.

Online Randevu Sistemi : www.doktorumonline.net ‘e üye olan hastalarınız nerede olurlarsa olsunlar internet üzerinden randevu alabilecek. Sizin onay ve kontrolünüzde çalışacak olan Online Randevu Sistemi ile hastalarınıza bir imkan daha sağlamış olacak ve günümüz teknoloji ve yeniliklerini sisteminize kolaylıkla adapte etmiş olacaksınız.

Mavi Klinik – Hasta Takip

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar