Manga-Camera Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Kazınmış Fotoğraf Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Manga-Camera uygulaması ile 20′nin üzerinde bulunan çerçevelerden herhangi birini seçerek fotoğrafı çekiyorsunuz ve karşılaştığınız manzara çok farklı. Çünkü fotoğrafı çekmeden seçtiğiniz çerçeve, sanki fotoğrafın üzerine eklenmiş gibi duruyor ancak fotoğraf kaydedilirken bu çerçeve fotoğrafı tamamen çizgi film şeklinde bir hale getiriyor. Sonuç olarak elinize beklemediğiniz bir şekilde eğlenceli ve garip, her şeyin siyah beyaz çizgilerden ibaret olduğu bir fotoğraflar geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Manga-Camera, çok yakın olmasa da anime tarzında fotoğraflar çıkarıyor diyebiliriz. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde parlaklık oynaması yapabiliyor ve koyuluk – açıklık derecesini ayarlayabiliyorsunuz. Çerçeve üzerinde yaptığınız bu parlaklık ayarlaması haliyle çektiğiniz fotoğrafı da etkiliyor. Kaydetmek istediğiniz fotoğrafları uygulama üzerinde barındırabilir ve isterseniz aşağı yukarı her uygulamada olduğu gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın 2.0 versiyonu ile kazandığı yeni bir özellik ise uygulama için çerçeve satın alma işlemi olmuş. Bu sayede uygulamada olmayan ama istediğiniz çerçeveleri ücretli şekilde temin edebiliyorsunuz.

Manga-Camera

Manga-Camera Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar