Malware Destroyer Gezginler İndir Kötü Niyetli Yazılım Kaldırma Aracı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Her bilgisayar kullanıcısı virüs ve kötü amaçlı yazılımların her daim bir tehdit oluşturduğunun farkında olmalıdır. Bu noktada bir antivirüs programı ile birlikte kullanacağınız güvenlik duvarı büyük bir ihtimalle güvenlik sorunlarınızı çözmeniz için yeterli olacaktır ama bu korumayı bir adım daha ileri taşımak için kullanabileceğiniz casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım engelleyen bir programa da ihtiyacınız olabilir. Bu amaçla geliştirilen başarılı ve ücretsiz bir yazılım olan Malware Destroyer bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şık ve sade arayüzü üzerinde yeni geliştirilmiş tarama motoru ile hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarayarak, o an bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımları tespit ederek silmenize olanak tanıyan Malware Destroyer ile bilgisayarınızın güvenliğini elden bırakmamak sizin elinizde.

Veritabanı altında bulunan 10.000’den fazla tanımlı virüsü tarama ve silme yeteneğine sahip olan Malware Destroyer; adware, trojan, solucan, dialer, trackware ve casus yazılım gibi tehditlerin önüne geçmek için kullanmanız gereken ücretsiz yazılımların başında gelmektedir.

Halihazırda kullanmakta olduğunuz güvenlik programlarına ek olarak kullanmanızı önereceğim Malware Destroyer‘ı arada bir çalıştırıp tarama yapmak sistem güvenliğiniz açısından çok faydalı olacaktır.

Malware Destroyer


Malware Destroyer 6.3.20.120 için

süperrrrrrrrrrrrrrrr bişe bilgisayar temizlendi

1201- 21:16:0

Malware Destroyer

Malware Destroyer Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar