Mac App Blocker Gezginler İndir Mac İçin Uygulama Kilitleme Aracı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için uygulama kilitleme aracı olan Mac App Blocker, bilgisayarınızdaki uygulamaların izinsiz olarak kullanımını engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

Verilere erişimi kısıtlamak için birçok yöntem var olabilir. Fakat uygulamalarınızın kullanımına yönelik güvenlik bariyeri oluşturmak için aynı şeyi söyleyemeyiz. Mac App Blocker işte bu ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu yazılım Mac bilgisayarınızda bulunan her uygulamayı parola koruması ile koruyabileceksiniz. Böylece hem uygulamalar hem de bilgisayarınız güvende olacak. Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği, korumak istediğiniz bir uygulamadan otomatik olarak çıkış yapılması için istediğiniz zamanı ayarlayabilmenizdir. Böylece bilgisayarınızın başında olmadığınızda dahi bilgisayarınızı ve uygulamalarınızı korumuş olursunuz.

Korumalı olan bir uygulamayı açmak istediğinizde hemen parola ekranı görüntülenir. Erişimi kısıtlayacak parola korumasını devre dışı bırakmak istediğiniz bir zaman aralığı varsa onu da ayarlar kısmından ve
şeklinde belirlemeniz mümkündür. Herhangi biri parola ile korumalı olan uygulamaya erişmek istediğinde program, tarih ve
i de gösteren bir fotoğraf çekerek size uygulamaya erişilmeye çalışıldığını bildirir. Hoş tasarımı, kullanımı kolay arayüzü ile bu araç Mac’inizi tam olarak koruyacak.

Mac App Blocker

Lütfen yorumlarınızda Mac App Blocker crack, Mac App Blocker serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Mac App Blocker Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar