Luminance HDR Gezginler İndir Mac için HDR Fotoğraf Yapma Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

ay

HDR resimler ve fotoğraflar en sevilen ve ışık dengesinin sağlandığı görseller oluyorlar. Luminance HDR programı da bir HDR fotoğraf düzenleme programı ve böylece mükemmel ışık ve renk dengesine sahip fotoğraflar elde etmenize yardımcı oluyor. Aynı konumdan farklı ışık değerleri ile çektiğiniz fotoğraflarınızı bu programı kullanarak bir araya getirmeli ve daha sonra işlemelisiniz. Böylece bütün fotoğraflardaki ışık bilgileri kullanılarak en ideal dengeye sahip olan dosya sizin için yaratılıyor.


Sponsorlu BağlantılarTeknik ekipmanları HDR fotoğraf çekme yeteneğine sahip olmayanların oldukça işine yarayacağına inandığım bu program sayesinde JPEG, PNG, TIFF, RAW gibi pek çok resim formatını kullanarak sonuç alabilirsiniz. HDR özelliklerinin yanında döndürme, boyutlandırma ve resim kırpma gibi özelliklere de sahip olan program pek çok diğer ücretsiz resim düzenleme programının yaptığı işi yapabiliyor.

Eğer çektiğiniz fotoğrafların en güzel şekilde görünmesini istiyorsanız tamamen profesyonel sonuçlar veren bu programı indirmeyi ve denemeyi unutmamalısınız.

Luminance HDR

Luminance HDR Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • HDR Sihirbazı
  • Düzenleme araçları
  • Işık düzeyleri
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız


    Sponsorlu Bağlantılar