Localscope Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod için Konum Bilgileri Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Lokasyon bazlı çalışan Localscope uygulaması bulunduğunuz yerdeki mekanları keşfedip size gösteriyor. Bunun yanında Localscope coğrafi etiketleme yoluyla, arama motorları, sosyal ağlar ve diğer paylaşım uygulamalarından elde ettiği bilgiler ile çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın tam yerini ve hangi mekanda olduğunu gösterebiliyor. Aynı zamanda bu arkadaşlarınızın o mekanlarda etiketledikleri bilgileri, fotoğrafları ve videoları da görebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Örnek vermek gerekirse diyelim ki sizin Foursquare üzerinden konumunu paylaşan bir arkadaşınız aynı zamanda bulunduğu yerle ilgili birde fotoğraf paylaştı.  Localscope uygulaması, hemen bu bilgileri alıp kendisi üzerinden size gösteriyor ve bu arkadaşınız şu mekanda, şöyle bir fotoğraf paylaştı, size uzaklığı şu kadar metre ve gidebileceğiniz yollarda bu şekilde diyor. 

Uygulama bu özelliğinin yanında sizin bulduğunuz yada keşfettiğiniz mekanları paylaşmanızı ve etiketler girmenize de olanak veriyor. İsterseniz bulduğunuz bu yeri sabitleyerek gittiğiniz her yerden görebilir ve uğrayan arkadaşınız olmuş mu görebilirsiniz.

Localscope

Localscope Ekran Görüntüleri

  • Lisans:

    Ücretli

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar