LAN Search Pro Gezginler İndir Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

LAN Search Pro 7.0 – Network file locator : LAN üzerinden dosya taraması yapmanın en hızlı yolu bu aracı kullanmak olsa gerek. LAN Search Pro ile belirlenen dosya adı, türü (örnek olarak tüm MPdosyaları) olarak istediğiniz aramaları gerçekleştirebiliceksiniz. Yerel Ağınız üzerindeki tüm bilgisayarları tarayabilen bu program ile aradığınız dosyalara ulaşmak artık çok daha kolay olucak. Çok hızlı bir arama motoruna sahip bu yazılım gizlenmiş ağ kaynaklarına kadar ulaşabiliyor. Sınırlanmış erişim kaynakları, IP subnetleri, LAN FTP sunucularını ve daha fazlasını tarayabiliceksiniz. İçerdiği hesap ve şifre yöneticisi ile yerel ağ girişlerinizide sizin için kaydedebilen bu program ile sınırlı alanlara girmenizde mümkün.

 

Dosya arama özllikleri haricinde, LAN Search Pro sizlere bulduğunuz bu dosyalar üzerinde işlem yapmanızada olanak sağlıyor, kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma gibi temel işlemlerin hepsini yapabiliyorsunuz. Ek olarak sonuçları sıralama, filtreleme, çıkarma, sonuçlar üzerinde tekrar arama yapma, sistem ikonu olarak küçültebilme ve daha birçok özellik daha barından bu yazılım tam istediğiniz program.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eğerki bir döküman, veritabanı, elektronik çizelge arıyorsanız ? Evinizdeki ağınızda müzik, video veya yazılım mı arıyorsunuz ? Yada bir sistem yöneticisi ?

Eğer bu sorulardan herhangi birine yanıtınız evetse LAN Search Pro size bu işlemi en hızlı şekilde sağlamakla görevlendirilmiş bir yazılım.

LAN Search Pro

Lütfen yorumlarınızda LAN Search Pro crack, LAN Search Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

LAN Search Pro Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar