LAN Administrator Gezginler İndir Yerel Ağ LAN Yönetimi Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

LAN Administrator programı yerel ağınızda yer alan bilgisayarlardan bilgi toplamak ve ağ uygulamalarını yönetebilmek için kullanabileceğiniz bir yerel ağ yönetme programı. Ücretsiz bir yapıya sahip olan program sahip olduğu yüksek miktardaki detay nedeniyle başlangıç kullanıcılarından ziyade biraz daha deneyimli ağ yöneticilerine hitap ediyor ve onların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın beraberinde bir INI dosyası geliyor ve programa dair ayarlar buradan gerçekleştiriliyor. Bu INI dosyası kullanılarak LAN Administrator’un görünüşünden tutun da fonksiyonlarına kadar pek çok konuda kendi özelleştirmelerinizi yapabiliyorsunuz. Programın sizlere sunduğu bu yüksek özelleştirebilme yeteneği sayesinde kendi ihtiyaçlarınıza göre işlevlerini değiştirmeniz olası.

Pek çok özelliğin çalışması için kullanıcınızın bilgisayar yöneticisi olması gerekiyor, bu nedenle admin yetkisine sahip olmaya dikkat etmelisiniz. Programı açtıktan sonra kendi yerel ağınızdaki bilgisayarları ekleyebilir ve yönetim işlemlerinize başlayabilirsiniz.

LAN Administrator

LAN Administrator Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar