LameXP Gezginler İndir LameXP Ses Dosyası Dönüştürücü – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

LameXP, çeşitli ses kodlayıcıları için grafiksel kullanıcı ara yüzüdür. Bu program, ses dosyalarınızı bir formattan diğerine çok kolay şekilde dönüştürmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Adından da anlaşılacağı üzere, LameXP, LAME kodlayıcıları için sadece bir ara yüz değildir ve MP3, Ogg Vorbis, AAC/MP4, FLAC, AC-ve Wave Audio formatlarını da kapsayan çok sayıda çıkış formatını desteklemektedir. Desteklediği giriş formatlarının sayısı da bir o kadar fazladır. 

LameXO tarafından kullanılan tüm çözücüler ve kodlayıcılar zaten indirdiğiniz dosya içinde mevcut olduğu için, codec, filtre ya da plug-in gibi ayrıca bir yazılımı bilgisayarınıza indirip kurmanıza gerek yoktur. 

LameXP’yi ayrıca taşınabilir bir uygulama gibi de kullanabilirsiniz. Örneğin, programı USB aygıtınıza taşıyıp, buradan çalıştırabilirsiniz. 

LameXP daha çok yığın işlemleri için tasarlanmıştır. Bu da çok sayıdaki ses dosyalarını (örneğin bir albümün tamamını ya da müzik koleksiyonunuzun tümünü) tek adımda istediğiniz formata dönüştürebileceğiniz anlamına geliyor. 

LameXP, aynı zamanda kullanılabilir olan en sofistike kodlayıcıları kullanarak en mükemmel sesi sunar.

LameXP

LameXP Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar