Kilo Takibi Pro Gezginler İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kilo Takibi Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

iPhone, iPad ve iPod Touch için Kilo Takibi uygulaması kilonuzu takip etmenizi sağlayan ve vücut kitle indeksinizi kontrol altına almanıza yardımcı olan uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo Takibi Pro uygulaması sizin için bir profil oluşturarak kaydeder ve lük olarak tüm ağırlık bilgilerinizi celleyerek bunların takibini yapmanızı sağlar. Vücut kitle indeksinizi kontrol altına almanızı da sağlayan bu uygulama sayesinde boyunuz ve kilonuza hakim olacaksınız.

Profil bilgilerinize girerek her cellediğiniz bilgileri grafik olarak görebilirsiniz. Ayrıca ağırlık birimi olarak isterseniz Kg isterseniz Lb birimini seçebilirsiniz. Uygulamanın en çok ilgi çeken özelliği son giriş tarihinizi hatırlamasıdır. Ayrıca eğer ücretsiz sürümden Pro sürüme geçerseniz uygulama profil bilgilerinizin tümünü hatırlar ve bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmez. Pro sürümde bulunan ek özelliklerin arasında vücut kitle indeksini hesaplama, iCloud yedekleme ve geri yükleme, uygulamaya girdiğiniz özellikleri ve cellemeleri .csv uzantısıyla çıkarabilme gibi nitelikler yer almakta. Pro özelliğin en önemli avantajı da uygulamayı reklamsız kullanacak olmanızdır. Uygulamayı iOS cihazınıza indirip çalıştırdığınızda gelen ekranda hemen profil bilgilerinizi girebilirsiniz.

Kilo Takibi Pro

Lütfen yorumlarınızda Kilo Takibi Pro crack, Kilo Takibi Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Kilo Takibi Pro Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar