Killer Bean Unleashed Gezginler İndir Android için Ücretsiz Aksiyon Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Killer Bean Unleashed ile gözü kara süikastçimiz katil fasulye düşmanlarından intikam almak için geri dönüyor. Üstelik bu kez daha güçlü ve daha acımasız bir şekilde.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Killer Bean Unleashed aksiyon ve macera öğelerini bir arada harmanlayan başarılı grafiklere sahip bir devam oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birinci bölümden başlamak üzere, oyunda tam olarak oynayabileceğimiz bölüm bulunmakta. Her bölüm düşmanlarımızın sayısı biraz daha artacak ve düşmanlarımız daha da güçlenecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Sayısı artan ve güçlenen düşmanlarımıza karşı bizde olduğumuz yerde saymayacağız. Farklı silahlar ve ekipmanlarla katil fasulyemizi donatıp düşmanlarımızın hakkından gelmeye devam edeceğiz.

Üstün grafikleri ve sürükleyici senaryosuyla şimdiden efsane olmaya aday bir oyun olan Killer Bean Unleashed‘ı denemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum.

Killer Bean Unleashed


Killer Bean Unleashed 1.0için

aslanabiniz

igrenç bir oyun çok kötü igrenç karakterler vee igrenç görüntü kalitesi

1201- 19:04:4

 • Killer Bean Unleashed 1.0için

  0nuredemen

  Android oyunlarda görsel açıdan eksik kalmıştı ama bu oyunun grafikleri gözüme hoş gözüktü.Temple Run dan sonra bağımlılık yaratacağa benziyor.

  Artı Yönleri: Görsel Açıdan Müthiş Eksi Yönleri: Çoğu bölümde pek bir farklılık bulunmuyor.

  1201- 11:28:1

 • Killer Bean Unleashed

  Killer Bean Unleashed Ekran Görüntüleri

 • Ekran Görüntüsü 1
 • Ekran Görüntüsü 2
 • Ekran Görüntüsü 3
 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar