Keycard Gezginler İndir Mac İçin Güvenlik Kilidi Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Keycard, Mac’inizin yanında olmadığınız zaman güvenliğinizi sağlamanın en iyi yoludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Keycard, Bluetooth bağlantısını kullanarak Mac bilgisayarınızı kilitler ve güvenliği sağlar. Bilgisayarınızdan metre uzaklaşsanız bile Keycard, bilgisayarınızı otomatik olarak kilitler. Geri döndüğünüzde açılır. Son derece basit!

Mac’inizi kilitleyip açmanın en kolay yolu! Keycard, iPhone’unuz ya da Bluetooth bağlantısı olan başka bir cihazınızı Mac ile birleştirmenize olanak sağlar ki bu sayede bilgisayarınızdan uzaklaştığınızı fark ederek onu kilitler. Masanızı, ofisinizi ya da odanızı terk ettiğinizi fark eden yazılım, bilgisayarı otomatik olarak kilitler ve bunun güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Geri döndüğünüzde de açılır. Bilgisayarınızı aynı zamanda kilitleme butonunu sürükleyerek de kilitlemeniz mümkündür.

iPad ya da iPod Touch cihazınız varsa aynı şekilde Bluetooth bağlantısını kullanarak Keycard programıyla kullanabilirsiniz.

Eğer iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazlarından birine sahip değilseniz, Keycard yazılımının bunun için bir alternatifi bulunmakta. Keycard güvenliğiniz için kendi haneli PIN kodunuzu üretmenize olanak sağlıyor. Ayrıca bunu, cihazınızın yanınızda olmadığı, çalındığı ve benzeri durumlarda da kullanabilirsiniz.

Keycard

Lütfen yorumlarınızda Keycard crack, Keycard serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Keycard Ekran Görüntüleri

  • Lisans:

    Ücretli

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar