Kerio WinRoute Firewall Gezginler İndir WinRoute Güvenlik Duvarı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Kerio WinRoute Firewall, küçük, orta boy ve hatta büyük işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği ve güvenlik konusunda üstün çözümler sağlayabileceği, internet tabanlı güvenlik duvarı yazılımıdır.

Kurumsal ağınıza, kullanıcılarınıza, sunucularınıza ve kişisel bilgisayarlarınıza dahili VPN sunucusu McAfee antivirüs tarayıcısı, özelleştirilebilen web filtresi ve ICSA sertifikalı kullanıcı bazlı internet eişim yöneticisi modülleriyle çok katmanlı tam bir güvenlik sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Derin İncelemeli Güvenlik DuvarıICSA Laboratuvarları tarafından kurumsal güvenlik duvarları klasmanında tam sertifikasyona sahip olan Kerio Winroute Firewall, hem ‘stateful’ paket incelemesi, hemde ayrıntılı protokol inceleme modülleri sayesinde tüm gelen ve giden internet trafiğinizi denetlemenize olanak tanır.

VPN, VPN İstemci & SSL VPNKerio WinRoute Firewall, dahili SSL tabanlı VPN sunucusu ile hem istemciden sunucuya, hemde sunucudan sunucuya sanal ağ bağlantıları tesis etmenizi kolaylaştırır. Bu sayede, merkez ofis ve şube bağlantıları, ve uzaktan çalışan personelinizin kurumsal ağınıza erişimleri, her zaman için yüksek güvenlik ile gerçekleşir.

Antivirüs Korumalı Ağ GeçitiKurumsal ağınızın ağ geçiti olarak gelen ve giden tüm elektronik posta, web trafiği, ve FTP transferlerinin virüslerden arındırılmasını entegre McAfee Antivirüs modülü ile gerçekleştirir. McAfee modülünün dışında, çeşitli 3. parti anti-virüs yazılımları ile de tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Sörf KorumasıWeb filtre modülü sayesinde, gezilen web sitelerini ve görsel öğeleri 5ayrı kategoride tasnifleyip, kurumunuzun uygun bulmadığı içerikleri engellemesine olanak tanır. Bu sayede şirketler, eğitim kurumları, ve kamu kurum ve kuruluşları hem yasal yönden sorumluluk gerektiren uygunsuz içeriklerden, hem de çalışanlarının verimliliği yönünden de tedbirli olmanın rahatlığını elde eder.

İçerik Filtrelemeİleri düzey güvenlik özellikleri arasında MPmüzik bloklama, kendiliğinden açılan gezgin pencereleri ve potansiyel olarak tehlikeli olabilecek programların filtrelenmesi gibi gelişkin imkanlar sağlar. Dahili P2P Eliminator modülü, Kazaa gibi peer-to-peer ağların kullanımı isteğiniz doğrultusunda kısıtlar.

Kulanıcı Bazlı Erişim YönetimiAğınızdaki her kullanıcı, internet’e erişirken önce Kerio WinRoute Firewall’ın web tabanlı arayüzünden giriş yapmaya mecbur kılınabilir. Böylece, kısıtlamalar kullanıcı bazında, ve ip adresinden bağımsız olarak gerçekleşebilir. Active Directory ortamlarında bu girişler kullanıcı müdahalesi gerektirmeden şeffafça gerçekleşir.

Hızlı İnternet PaylaşımıADSL, kablo modem, ISDN, uydu sistemleri, dial-up ve kablosuz internet bağlantılarını sorunsuzca paylaştırabilen Kerio WinRoute Firewall, küçük, orta ve büyük ağlarda randımanlı internet kullanımını sağlar. Kullanıcılar bir internet bağlantısında problem olduğunda, yedek olarak tanımlanmış ‘fail-over’ bağlantısına otomatik olarak geçirilirler.

VoIP ve UPnP DesteğiKerio WinRoute Firewall, H.32ve SIP protokolleri ile tam uyumlu çalıştığından, tüm VoIP trafiğinizi sorunsuzca internete yönlendirirken, VoIP altyapınızın internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı korunmasını sağlar. MSN Messenger gibi UPnP desktekli yazılımların, router ve/veya firewall üzerinde detaylı port ve protokol ayarları gerektirmeden anında çalışabilmelerine olanak tanır.

Kolay Yönetim, Uyarılar ve İstatistik RaporlarıYönetici konsolu, firewall’dan ayrı ve uzak bilgisayarlara kurulabilmekte, ve firewall ayarlarının her yerden yapılabilmesine olanak tanır. Tüm önemli olaylar, yöneticilere elektronik posta yoluyla otomatik olarak bildirilir. Temiz ve anlaşılır istatistiksel raporlar, ve detaylı loglar sayesinde yöneticiler hızlıca sorunlardan haberdar olup, kullanım alışkanlıklarını tespit etmekte fazla vakit kaybetmezler.

İleri Düzey Özellikler

 • Antivirüs tarayıcısı tüm HTTP, FTP, SMTP & POPtrafiğinizi temizler.
 • Sörf koruması, kullanıcıların istenmeyen sayfalara ve sitelere erişimini engeller.
 • Tek Tık ile Kerio VPN İstemcisi uzaktan çalışan personelinizin güvenli biçimde yerel ağınıza bağlanmasını sağlar.
 • Şeffaf proxy cache, internet gezinimlerinizi büyük ölçüde hızlandırırır.
 • Zorunlu kısıtlamalar ve kullanıcı kimlik doğrulaması, kullanıcı bazında ayrıntılı erişim politikaları oluşturmanızı sağlar.
 • Sistem Gereksinimleri:

 • Pentium III
 • 25MB RAM
 • Windows 2000/XP/2003/Vista/2008
 • Kerio WinRoute Firewall


  Kerio WinRoute Firewall için

  ben pek firewall sevmiyorum fazla engelliyo ama illa kullanılcaksa comodo firewall güzel ben spybot kullanıyorum firewall gibi güzel bişey oda nod33.0 superantispyware falan var onlar güzel zaten böyle hack siteleriyle uğraşmadıkca virüs gelmez bi yerden bişey indirmedikçe bana bi kere bi siiteneden cokie indi antivirüs uyarı verdi masaüstü rrsminde pc nizde virüs var antivirüs falan yazdı o virüs sonra olan oldu onun için firewall ii ama çok kısıtlıyo

  2200- 01:33:4


 • Kerio WinRoute Firewall için

  bence normal anti-virüslerden daha iyi çünkü normal anti-virüsler bulaştıktan sonra haber veriyo ateş duvarı ise bulaştırmıyo ikisini bir kullanmak gerekir ama.bide msn de giriş ve çıkışlarınızda onay soruyo:)

  2200- 15:43:5

 • Kerio WinRoute Firewall

  Lütfen yorumlarınızda Kerio WinRoute Firewall crack, Kerio WinRoute Firewall serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar